Dyrektor ds. komunikacji Białego Domu, Kate Bedingfield, odchodzi

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Kate Bedingfield, dyrektor ds. komunikacji prezydenta Bidena, opuści Biały Dom pod koniec tego miesiąca, potwierdził Fox News i nadal będzie „ważnym graczem w posuwaniu naprzód agendy Bidena z zewnątrz”.

Doradca Białego Domu powiedział Fox News, że Bedingfield wyjedzie pod koniec miesiąca, aby spędzić więcej czasu ze swoimi małymi dziećmi i mężem, weteranem administracji i kampanii Bidena.

Doradca powiedział Fox News, że Bedingfield wesprze Bidena i administrację Bidena z zewnątrz.

WASZYNGTON, DC – 13 MAJA: Była sekretarz prasowy Białego Domu Jen Sage (L) i dyrektor ds. Komunikacji Białego Domu Kate Bedingfield (R) czekają, aż prezydent Joe Biden przedstawi uwagi na temat reakcji na Covid-19 i planu szczepień w Rose Garden w Waszyngtonie . Biały Dom w Waszyngtonie, DC, 13 maja 2021 r. Psaki opuścił stanowisko na początku tego roku; Bedingfield zaraz wyjdzie.
(Zdjęcie: Alex Wong/Getty Images)

Przygotowania Białego Domu na odejścia pracowników przed semestrami

„Bez talentu i wytrwałości Kate Bedingfield, Donald Trump może nadal być w Białym Domu, przepisy dotyczące ratowania i infrastruktury mogą nadal być niespełnionymi celami, a Kentaji Brown Jackson może nie zasiadać w Sądzie Najwyższym” – powiedział szef sztabu Białego Domu Ron Kleina. „Był dużą częścią wszystkiego, co prezydent osiągnął – od swojej drugiej kadencji jako wiceprezydent, przez kampanię i od czasu przybycia do Białego Domu”.

„Jego strategiczna przenikliwość, żarliwe oddanie agendzie prezydenta i ciężka praca w jego imieniu nie mają sobie równych” – powiedział Klein.

Dodał: „Będzie nadal ważnym graczem w przesuwaniu agendy Bidena z zewnątrz”.

Bedingfield jest długoletnim, lojalnym doradcą Bidena, według doradcy, który pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji, gdy był wiceprezesem.

Kamala Harris odchodzi: wiceprezes Michael Fuchs rezygnuje

Zanim Bedingfield został dyrektorem ds. komunikacji w Białym Domu, był także zastępcą kierownika kampanii ds. komunikacji w cyklu 2020.

Odejście Bedingfielda następuje po tym, jak dyrektor szybkiego reagowania Białego Domu Mike Quinn opuścił Biały Dom w zeszłym miesiącu. Quinn jest obecnie zastępcą asystenta sekretarza ds. publicznych w Departamencie Skarbu.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Odejście Bedingfielda nastąpiło po tym, jak sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki opuścił administrację w maju, aby dołączyć do MSNBC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.