Dyrektor generalny wygrał złote tenisówki Donalda Trumpa z autografem po licytacji za 13 000 dolarów

Wiadomości z USA


Rosyjski dyrektor generalny wygrał na zapierającej dech w piersiach aukcji parę nowych złotych tenisówek Donalda Trumpa z podpisem.

Roman Scharf, założyciel i dyrektor generalny sprzedawcy luksusowych zegarków Luxury Bazaar, odszedł z parą złotych topów „Never Surrender Hi-Tops” Trumpa z autografem za 9 000 dolarów w zwycięskiej licytacji na SneakerCon w Filadelfii.

Podczas niespodziewanego wystąpienia na sobotnim wydarzeniu Trump ogłosił wprowadzenie na rynek złotych tenisówek, które będą częścią jego nowej linii butów.

Na nagraniu wideo udostępnionym w mediach społecznościowych widać, jak Sharf śmieje się wraz z publicznością, pokazując złote tenisówki po przelicytowaniu innych kupujących.

Buty z detalem amerykańskiej flagi z tyłu kosztują 399 dolarów.

Limitowane do zaledwie 1000 par tenisówki podobno wyprzedały się w ciągu dwóch godzin od premiery.

„W listopadzie będziemy świętować zwycięstwo i założę jedne z tych tenisówek z podpisem Donalda Trumpa” – powiedział Schurf po zwycięstwie. Czasy Teraz Świat.

Roman Scharf, założyciel i dyrektor generalny sklepu z luksusowymi zegarkami Luxury Bazaar, wystąpił z parą złotych butów Trumpa „Never Surrender High-Tops” z autografem. X/AtlasEternal13
Wygrał 13 700 dolarów (9000 dolarów) na Sneaker Con w Filadelfii. X/AtlasEternal13

Później podzieliła się w mediach społecznościowych, że planuje ostatecznie podarować buty swoim dzieciom.

„Ale na razie pojawię się w biurze” – napisał na X.

Urodzony w Związku Radzieckim i mieszkający w Filadelfii Scharf opisuje siebie jako „jednego z największych na świecie sprzedawców zegarków w szarej strefie” – handlującego luksusowymi zegarkami „bez rekomendacji marki w ich imieniu”.

Jego firma zatrudnia 30 pracowników i generuje sprzedaż o wartości około 130 milionów dolarów rocznie, powiedział OglądajPro.

Były prezydent Donald Trump ogłosił wprowadzenie złotych tenisówek do swojej nowej linii obuwia. Getty Images/Chip Somodevilla
Buty z detalem amerykańskiej flagi z tyłu kosztują 399 dolarów. AP/Manuel Pals Seneta

Kiedy w sobotę Trump wprowadzał na rynek linię butów, spotkał się z głośnymi wiwatami i buczeniem tłumu.

„Chciałem to zrobić od dawna” – powiedział zgromadzonym lider Partii Republikańskiej.

„Mam kilku niesamowitych ludzi, którzy pracują ze mną nad różnymi rzeczami i wpadli na pomysł, o którym mówię od 12, 13 lat. Myślę, że to będzie wielki hit.

READ  Texas Air Show: Sześciu zabitych po katastrofie pary zabytkowych samolotów wojskowych w Dallas

Jego linia butów obejmuje również modele z niską cholewką w kolorze białym „T-Red” lub „POTUS”, oba ze złotym numerem „45” na boku, które można kupić w cenie 305 dolarów (199 dolarów).

Na stronie internetowej można znaleźć perfumy „Victory 47” w cenie 151 dolarów (99 dolarów).

Oświadczenie nastąpiło po tym, jak nowojorski sędzia nakazał byłemu prezydentowi zapłacić 544,5 mln dolarów (355 mln dolarów) bankom i firmom ubezpieczeniowym za zawyżenie jego majątku netto.

Przed rozprawą sędzia cofnął Organizacji Trumpa licencję na prowadzenie działalności – co prokuratorzy określili jako „korporacyjny wyrok śmierci” – po uznaniu jej za odpowiedzialną za poważne oszustwo złożone przez prokurator generalną Nowego Jorku Letitię James.

Limitowane do zaledwie 1000 par tenisówki podobno wyprzedały się w ciągu dwóch godzin od premiery. Getty Images/Chip Somodevilla

Jednak w piątkowym orzeczeniu sędzia Engoron przywrócił Trumpowi „certyfikaty biznesowe” i pozostawił zewnętrznemu organowi nadzorczemu nadzorowanie cennych nieruchomości byłego prezydenta, takich jak Trump Tower w Midtown i inne kultowe nieruchomości w Nowym Jorku.

„To całkowita zmiana w stosunku do ostatniej decyzji i jest ona bardzo korzystna dla Trumpa” – powiedział prawnik zajmujący się nieruchomościami Adam Leitman Bailey, który w przeszłości pozywał Trumpa.

„Nakazał Trumpowi sprzedaż wszystkich swoich nowojorskich nieruchomości w krótkim czasie, co było monitorem nadzorującym sytuację, nie wskazującym mu, co ma robić”.

Orzeczenie zabrania Trumpowi pełnienia funkcji dyrektora generalnego Trump Organisation ani sprawowania jakiegokolwiek najwyższego urzędu biznesowego w stanie, ale były prezydent może wyznaczyć kogoś innego do kierowania firmą w czasie, gdy firma jest nowa. Yorku.

Zaakceptuj więcej…

https://nypost.com/2024/02/18/us-news/ceo-wins-autographed-gold-donald-trump-sneakers-after-13k-bid/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons =strona

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *