EA usuwa rosyjskie drużyny z meczów FIFA i NHL

sztuka elektroniczna ona ma ogłosić Jest na dobrej drodze do wyeliminowania zarówno rosyjskich reprezentacji narodowych, jak i krajowych klubów zawodowych z niektórych z największych dyscyplin sportowych.

To będzie obejmować NHL 22A FIFA 22A FIFA OnlineA FIFA Mobile; Nie jest jasne, kiedy zespoły zostaną wycofane z gry, ale wydawca twierdzi, że „zainicjował procesy”, aby je usunąć. EA twierdzi, że decyzja została podjęta „zgodnie z naszymi partnerami z FIFA i UEFA”, a także z IIHF. Te organy zarządzające – które zarządzają odpowiednio światową i europejską piłką nożną oraz międzynarodowym hokejem – Niedawno zbanowane rosyjskie drużyny ze wszystkich zawodów „do odwołania”. Oprócz drużyn rosyjskich, NHL 22 Usunie też białoruskie kluby. Decyzja nie wydaje się mieć wpływu na obecność rosyjskich zawodników w żadnym sporcie.

„EA Sports solidaryzuje się z narodem ukraińskim i jak wiele innych głosów na całym świecie futbolu wzywa do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainę” – napisała firma w swoim oświadczeniu. Oprócz usuwania zespołów EA twierdzi, że „aktywnie ocenia odpowiednie zmiany w innych obszarach naszych gier”. EA dołącza do innych firm technologicznych, w tym jabłkoA FacebookA youtubeaby zmienić lub usunąć swoje usługi w związku z rosyjską inwazją.

To nie pierwszy raz, kiedy EA zmieniło swoje gry sportowe ze względu na prawdziwe wydarzenia. W 2020 roku było Zmuszony do zmiany ofensywnej nazwy przywódców Waszyngtonu szalećA w zeszłym roku Trener Las Vegas Raiders John Gruden został usunięty z gry Po skandalu mailowym.

READ  Orły wykazują więcej niż tylko przelotne zainteresowanie Kennym Beckettem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *