Bungie zablokuje graczy Destiny 2, którzy uruchamiają grę ze Steam Deck

Nie próbuj grać Los 2 Na Twojej nowej marce powierzchnia pary – Nie spodoba ci się wynik. Jak Użytkownicy Reddita A GryRadar Zauważyłem, że Bungie ma ostrzeżony Nie tylko zablokuje graczy, którzy próbują uruchomić grę ze Steam Deck lub innych urządzeń SteamOS, ale także zablokuje tych graczy, którzy próbują obejść to ograniczenie. Bungie powiedział, że gracze na PC powinni używać aktywnej kopii systemu Windows.

Bungie początkowo nie powiedział, dlaczego zakazał Steam Deck. Poprosiliśmy firmę o komentarz. To nie powinno mieć z tym nic wspólnego Sony planuje przejąć Bungie, Jednakże. Studio pozostaje niezależne, a dyrektor generalny Pete Parsons potwierdził, że rozwój gry będzie kontynuowany na wielu platformach.

Decyzja może zamiast tego skupiać się na integralności kodu. bungee dodany Technologia zapobiegająca oszustwom BattlEye dla Los 2 W 2021 roku, począwszy od niedawno zakończonego przegranego sezonu. Podczas gdy BattlEye współpracował z Valve przez Dodaj wsparcie w Proton (kod, który pozwala Steamowi z systemem Windows grać na Steam Deck i SteamOS), nie oznacza to, że Bungie była zadowolona z niezawodności tej aplikacji zapobiegającej oszustwom. Użytkownik Reddita Floatingatoll Prognoza Podejście do otwartego uruchamiania systemu w Linuksie wciąż pozostawia możliwości dla oszustów.

Niezależnie od powodu, wiadomość nie byłaby zachęcająca, gdybyś Los 2 wielbiciel. Będziesz musiał zainstalować system Windows na Steam Deck (w tej chwili nie jest to realistyczna opcja) lub kupić alternatywę, taką jak Aya Neo lub GPD Win 3, jeśli nalegasz na walkę z ciemnością z przenośnego komputera. Nie jest to jednak całkowity szok. Valve wyjaśnił, że Nie każda gra się uruchomi na Steam Deck i D 2 To jeden z najbardziej godnych uwagi przykładów.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *