Ed Sheeran w ostatniej chwili odwołał swój koncert w Las Vegas po tym, jak fani byli zniesmaczeni oczekiwaniem w stustopniowym upale.

rozrywka


Głośne myślenie nie leżało w najlepszym interesie Eda Sheerana w sobotni wieczór, po tym jak fani naśmiewali się z muzyka za odwołanie jego koncertu w Las Vegas na stadionie Allegiant na niecałą godzinę przed planowanym rozpoczęciem występu.

„Nie wierzę, że to piszę, ale wystąpiły pewne problemy podczas ładowania naszego występu w Vegas. Nie można kontynuować programu. Bardzo mi przykro. Wiem, że wszyscy podróżowali (sic!) w tym celu i żałuję, że nie mogę się odwrócić dookoła.” Koncert zostanie przełożony na sobotę 28 października i wszystkie zakupione bilety będą ważne na ten termin.” Bardzo mi przykro” – napisała Sheeran w oświadczeniu na Instagramie.

Fani byli wściekli, oskarżając „idealną” piosenkarkę o to, że pozwoliła im czekać w kolejce i smażyć się w ponad stustopniowym upale.

„Nie było powodu, aby fani byli zmuszani do siedzenia na zewnątrz przy 30 stopniach Celsjusza, bez wody, z niewielkim cieniem i bez komunikacji. Patrzyliśmy, jak fani tracą przytomność i wymiotują. Niedopuszczalne. Stąd przeładowanie” – napisał jeden z niezadowolonych fanów na Instagramie. Na wodzie jest obrzydliwe.”

Widzowie oczekują na przejazdy w pobliżu stadionu Allegiant po tym, jak Ed Sheehan odwołał swój koncert w sobotę 9 września 2023 r. w Las Vegas.
TNS
Tabliczka wskazuje nową datę koncertu Eda Sheerana po przełożeniu przez niego występu na stadionie Allegiant na 9 września 2023 r. w Las Vegas.
TNS

„Nie, stary. Twój zespół kazał wszystkim siedzieć na zewnątrz w upale 100 stopni Celsjusza. Fani dosłownie umierali. Potem otworzyli bramy (godzinę spóźnienia) i mieli władzę, aby otworzyć stoły z towarami i stoiska z koncesjami. Zabrali więcej naszych pieniędzy nie mówiąc: „Wstydź się”. „Jesteś nam winien więcej niż jedno przyszłe przedstawienie, na które nawet nie możemy pójść” – skomentował inny.

„Dzięki za nic. Moja żona i córki przegapiły tę imprezę i nie mogą przyjechać w październiku. Weekend zrujnowany. #lostafan #badweekend” – powiedział jeden z użytkowników.

Inni fani w komentarzach odgrywali rolę żołnierzy sił pokojowych, sugerując, że Sheeran musiał mieć uzasadniony powód, aby odwołać koncert.

READ  Wyjaśnij kontrowersje wokół „Królowej Kleopatry” w serwisie Netflix
Ed Sheeran przeprosił swoich fanów za niektóre z wyzwań, przed którymi stanął, a które uniemożliwiały mu kontynuowanie serialu.
Eda Sheerana/Instagrama

„Komentarze muszą uspokoić nerwy. Czy nie rozumiesz, że istniały tak ogromne obawy dotyczące bezpieczeństwa, że ​​musiał odwołać… To nie jego wina, że ​​zdecydowałeś się polecieć na koncert do innego miasta, wiedząc, że będziesz w upale, nie będąc przygotowane” – zauważyła jedna z osób.

„Okaż Edowi swoją cierpliwość i życzliwość. Żaden mężczyzna nie wkłada na scenę serca bardziej niż ten!!!!” – napisał inny.

To nie pierwszy raz, gdy artysta rozzłościł swoich fanów nagłym odwołaniem koncertu.

Ed Sheeran napisał oświadczenie w poście na Instagramie, w którym przedstawił powody, dla których musiał odwołać program.
Eda Sheerana/Instagrama

W zeszłym miesiącu Lionel Richie znalazł się w ogniu krytyki w Internecie za odwołanie swojego wspólnego koncertu z Earth, Wind & Fire godzinę po planowanym rozpoczęciu występu.

Richie powiedział fanom, że jego koncert w Nowym Jorku został przełożony z powodu „złej pogody”, chociaż fani byli sceptyczni co do jego wyjaśnień.

Przedstawiciel Sheerana nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Następny występ Sheerana w ramach trasy „Subtract” odbędzie się 15 września w Auckland.





Załaduj więcej…









https://nypost.com/2023/09/11/ed-sheeran-cancels-las-vegas-concert-at-last-minuta-fans-disgusted-after-waiting-in-100- Degree-heat/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *