Ed Sheeran w ostatniej chwili odwołał swój koncert w Las Vegas po tym, jak fani byli zniesmaczeni oczekiwaniem w stustopniowym upale.

rozrywka


Głośne myślenie nie leżało w najlepszym interesie Eda Sheerana w sobotni wieczór, po tym jak fani naśmiewali się z muzyka za odwołanie jego koncertu w Las Vegas na stadionie Allegiant na niecałą godzinę przed planowanym rozpoczęciem występu.

„Nie wierzę, że to piszę, ale wystąpiły pewne problemy podczas ładowania naszego występu w Vegas. Nie można kontynuować programu. Bardzo mi przykro. Wiem, że wszyscy podróżowali (sic!) w tym celu i żałuję, że nie mogę się odwrócić dookoła.” Koncert zostanie przełożony na sobotę 28 października i wszystkie zakupione bilety będą ważne na ten termin.” Bardzo mi przykro” – napisała Sheeran w oświadczeniu na Instagramie.

Fani byli wściekli, oskarżając „idealną” piosenkarkę o to, że pozwoliła im czekać w kolejce i smażyć się w ponad stustopniowym upale.

„Nie było powodu, aby fani byli zmuszani do siedzenia na zewnątrz przy 30 stopniach Celsjusza, bez wody, z niewielkim cieniem i bez komunikacji. Patrzyliśmy, jak fani tracą przytomność i wymiotują. Niedopuszczalne. Stąd przeładowanie” – napisał jeden z niezadowolonych fanów na Instagramie. Na wodzie jest obrzydliwe.”

Widzowie oczekują na przejazdy w pobliżu stadionu Allegiant po tym, jak Ed Sheehan odwołał swój koncert w sobotę 9 września 2023 r. w Las Vegas.
TNS
Tabliczka wskazuje nową datę koncertu Eda Sheerana po przełożeniu przez niego występu na stadionie Allegiant na 9 września 2023 r. w Las Vegas.
TNS

„Nie, stary. Twój zespół kazał wszystkim siedzieć na zewnątrz w upale 100 stopni Celsjusza. Fani dosłownie umierali. Potem otworzyli bramy (godzinę spóźnienia) i mieli władzę, aby otworzyć stoły z towarami i stoiska z koncesjami. Zabrali więcej naszych pieniędzy nie mówiąc: „Wstydź się”. „Jesteś nam winien więcej niż jedno przyszłe przedstawienie, na które nawet nie możemy pójść” – skomentował inny.

„Dzięki za nic. Moja żona i córki przegapiły tę imprezę i nie mogą przyjechać w październiku. Weekend zrujnowany. #lostafan #badweekend” – powiedział jeden z użytkowników.

Inni fani w komentarzach odgrywali rolę żołnierzy sił pokojowych, sugerując, że Sheeran musiał mieć uzasadniony powód, aby odwołać koncert.

READ  Aaron Carter opuścił dziś wieczorem sesję odwykową, zanim znaleziono go martwego
Ed Sheeran przeprosił swoich fanów za niektóre z wyzwań, przed którymi stanął, a które uniemożliwiały mu kontynuowanie serialu.
Eda Sheerana/Instagrama

„Komentarze muszą uspokoić nerwy. Czy nie rozumiesz, że istniały tak ogromne obawy dotyczące bezpieczeństwa, że ​​musiał odwołać… To nie jego wina, że ​​zdecydowałeś się polecieć na koncert do innego miasta, wiedząc, że będziesz w upale, nie będąc przygotowane” – zauważyła jedna z osób.

„Okaż Edowi swoją cierpliwość i życzliwość. Żaden mężczyzna nie wkłada na scenę serca bardziej niż ten!!!!” – napisał inny.

To nie pierwszy raz, gdy artysta rozzłościł swoich fanów nagłym odwołaniem koncertu.

Ed Sheeran napisał oświadczenie w poście na Instagramie, w którym przedstawił powody, dla których musiał odwołać program.
Eda Sheerana/Instagrama

W zeszłym miesiącu Lionel Richie znalazł się w ogniu krytyki w Internecie za odwołanie swojego wspólnego koncertu z Earth, Wind & Fire godzinę po planowanym rozpoczęciu występu.

Richie powiedział fanom, że jego koncert w Nowym Jorku został przełożony z powodu „złej pogody”, chociaż fani byli sceptyczni co do jego wyjaśnień.

Przedstawiciel Sheerana nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Następny występ Sheerana w ramach trasy „Subtract” odbędzie się 15 września w Auckland.

Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/09/11/ed-sheeran-cancels-las-vegas-concert-at-last-minuta-fans-disgusted-after-waiting-in-100- Degree-heat/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *