Eli Apple ma kilka hitów w Stefon Diggs i The Bills

Obrazy Getty’ego

Joe BurrowBrawura jednego z kolegów z drużyny skłoniła go do przeniesienia sprawy na wyższy poziom.

Jeden dzień po niedzielnym zwycięstwie w fazie playoff nad Bills, Cornerback Bengals El Jabłko Opublikował kilka tweetów na stronie internetowej Bills, szczególnie u odbiornika Stephena Diggsa.

Ktoś zabiera ich na terapię dla parApple napisało na Twitterze wideo, na którym Diggs wskazuje z frustracją na rozgrywającego Josha Allena, po tym, jak Allen nie nawiązał kontaktu z odbiornikiem. Gabe’a Davisa W czwartej grze, która w zasadzie zakończyła grę. Diggs uważał, że jest otwarty w strefie końcowej na przyłożenie, które obniżyłoby margines z 27-10 do 27-16, w oczekiwaniu na PAT.

Apple przesłało również dalej wideo, na którym Donald Trump skanduje „Światła wyłączoneodnosząc się do „Diggs in the playoffs”.

Apple przesłał również dalej różne tweety Diggsa dotyczące jego reakcji na stratę oraz inne wiadomości kpiące z Diggsa i Billsa.

W jednym tweecie Apple opublikowało wideo, na którym Allen i Diggs ściskają sobie ręce podczas rozgrzewki przed meczem z tą wiadomością: „Nie robią tego po meczu. Apple określał również Diggsa jako „Terrella Owensa Jr. „

Allen również dostał dużo ponczu od Apple. Przewiń jego stronę na Twitterze I zobaczysz to wszystko.

Jest to z pewnością jeden z łupów zwycięstwa. I sprawi, że przyszłoroczne spotkanie sezonu regularnego pomiędzy Bills i Bengals w Cincinnati będzie jeszcze bardziej pamiętne.

Być może, jeśli Bengals wygrają Super Bowl, sezon rozpocznie się od Bills vs. Bengale.

Aby tak się stało, Bengals muszą wygrać jeszcze dwa mecze. Jeśli/kiedy przegrają – i jeśli Apple ma szorstką ofertę – usłyszy o tym od fanów Billsa i być może bezpośrednio od Diggsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *