Samsung Galaxy S23 otrzymuje zwiększenie jasności

W przeciwieństwie do zeszłego roku, nie będzie dużej różnicy między specyfikacjami waniliowymi a wariantami Plus Galaktyka S23. podczas Specyfikacje wszystkich trzech telefonów w Galaxy S23 Skład był wyciekł w zeszłym tygodniuPojawiły się nowe informacje pokazujące, że Samsung pracuje nad zmniejszeniem przepaści między Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra.

Według dorosłego Rolanda QuandtaWaniliowy model Galaxy S23 będzie miał ekran OLED o jasności 1750 nitów. To jest podobne do Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra. Podczas gdy Samsung nie poprawił szczytowej jasności ekranu Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra w stosunku do swoich poprzedników, podniósł model waniliowy do poziomu, co jest ważniejsze. Dzięki temu nawet ci, którzy kupią podstawowe urządzenie z serii Galaxy S23, otrzymają wyjątkowo wysoką jasność ekranu.

Dzięki tej zmianie jedyne różnice między Galaxy S23 i Galaxy S23+ to rozmiar ekranu, pojemność baterii, prędkości ładowania i UWB. Oba telefony mają ten sam wygląd, rozdzielczość ekranu, jasność, procesor, pamięć RAM, prędkość ładowania bezprzewodowego i aparaty fotograficzne. Mówiąc o aparatach, Samsung nie zaktualizował tylnych kamer na żadnym z tych urządzeń, a jedyna aktualizacja nastąpi dzięki ulepszonemu chipsetowi (i nowemu dostawcy usług internetowych) i lepszemu przetwarzaniu obrazu. Oba telefony dostają Nowy aparat do selfie 12 MPMówi się, że jest w stanie nagrywać filmy 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę.

Telefony Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra korzystają z rozszerzeń Procesor Snapdragon 8 Gen 2 dla urządzenia Galaxy, ulepszoną wersję Snapdragon 8 Gen 2. Posiada przetaktowany procesor i kartę graficzną dla lepszej wydajności. Podobno Samsung używał również Lepszy system zarządzania temperaturąwięc spodziewamy się, że nadchodzące telefony będą działać lepiej przy ciągłym obciążeniu, takim jak gry i ciągłe korzystanie z aparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *