Elon Musk mówi, że schudł 20 funtów, przyjął post

Elon Musk ujawnił w weekend, że przyjął przerywany post – kilka tygodni po tym, jak miliarder zmierzył się z trollowaniem w Internecie po tym, jak pojawiły się zdjęcia, jak relaksuje się bez koszuli na jachcie w pobliżu Mykonos.

Musk, lat 50, powiedział w niedzielę obserwującym, że jest… „Ponad 20 funtów. od mojej szczytowej (niezdrowej) wagi”. Powiedział, że sporadyczne posty przyczyniły się do jego niedawnego sukcesu w diecie.

„Za radą dobrego przyjaciela okresowo pościłem i czuję się zdrowszy” – napisał na Twitterze Musk.

Musk odniósł się do korzystania z aplikacji fitness „Zero” i określił ją jako „bardzo dobrą”. Sama aplikacja jest źródłem dla użytkowników, aby „uwolnić moc przerywanego postu, aby schudnąć i poprawić zdrowie metaboliczne”.

W tweecie do innego obserwatora Musk powiedział, że również „trochę” podnosi ciężary.

Potem Musk wywołał poruszenie w mediach społecznościowych w lipcu Szósta strona Uzyskano wyłącznie zdjęcia aroganckiego dyrektora generalnego Tesli podczas relaksu na luksusowym jachcie z szefem Williama Morrisa Endeavoura, Ari Emmanuelem i jego nową narzeczoną, Sarah Studdinger.

Najbogatsza osoba na świecie Śmiał się z siebie na Twitterze To tam zaczęły pojawiać się zdjęcia w memach.

„Haha, cholera, chyba powinienem częściej zdejmować koszulkę… puść skok!! (przy okazji, już wrócił do fabryki)” Piżmo napisało na Twitterze w samą porę.

Musk skomentował dalej w lipcu w odpowiedzi na post na koncie WholeMarsBlog, w którym krytykowano ludzi za wyśmiewanie się z ciała miliardera.

„Zgodnie z nowymi wytycznymi CDC każdy, kto publikuje wybór bez koszuli z @elonmusk, aby się z nich wyśmiewać, powinien również opublikować swoje zdjęcie bez koszuli w celu porównania” – czytamy na koncie.

Zdjęcia Elona Muska wypoczywającego na jachcie stały się popularne na początku tego lata.
PhotoOne / Tło

„Tbh, to dobra motywacja do ćwiczeń, zdrowego odżywiania się i może zabrania mojej koszuli na zewnątrz częściej niż raz w roku haha” Piżmo zażartowało w odpowiedzi.

READ  Inflacja rośnie w najszybszym tempie od 40 lat, napędzana przez rekordowe ceny gazu

Musk spotkał się również z krytyką ze strony swojego ojca, południowoafrykańskiego inżyniera Errola Muska, który powiedział, że jego syn „słabo się odżywia” i zasugerował, aby brał tabletki odchudzające, aby zwalczyć swoją wagę.

W odpowiedzi Elon Musk przyznał, że… Chciał częściej ćwiczyć.

„Muszę trenować i być w lepszej formie” – powiedział Musk. „Właściwie nie lubię ćwiczyć, ale muszę”.

Elona Muska
Elon Musk powiedział wcześniej, że musi dużo ćwiczyć.
Obrazy Getty

Okresowy post odnosi się do „planu żywieniowego, który przechodzi od postu do regularnego jedzenia” Do wpisu na blogu przez Medycynę Johna Hopkinsa.

„Badania pokazują, że przerywany post jest sposobem na kontrolowanie wagi i zapobieganie – lub nawet odwracanie – niektórych form chorób” – czytamy w poście.

Musk musi zrównoważyć swój plan fitness z napiętym harmonogramem dnia, który obejmuje prowadzenie kilku firm, w tym Tesli i SpaceX.

Jest także w trakcie przedłużającej się batalii prawnej z Twitterem po wycofaniu się z wartej 44 miliardy dolarów umowy kupna firmy zajmującej się mediami społecznościowymi. Proces rozstrzygnięcia sporu ma się rozpocząć w październiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.