ESPN prezentuje wyłącznie zawody Men’s College World Series 2024, które odbędą się w dniach 14–24 czerwca

 • Mecz 2 z Championship Series będzie pierwszym meczem MCWS w historii ABC – w niedzielę, 23 czerwca
 • Sieci SEC i ACC Network zapewniają transmisję na miejscu z Omaha, w której biorą udział wszystkie osiem zespołów reprezentujących obie konferencje
 • Wszystkie mecze są transmitowane w ESPN+

Najważniejsza seria ESPN obejmująca ostateczną relację z mistrzostw NCAA Division I Men’s College Baseball Championship jest kontynuowana w ekskluzywnej relacji z Mistrzostwa Świata Mężczyzn w College’u prezentowane przez Capital One, 14-24 czerwca w Charles Schwab Field Omaha. Każda prezentacja MCWS będzie transmitowana na platformach ESPN od piątku 14 czerwca do czwartku 20 czerwca w podwójnych nawiasach.

Finały MCWS do trzech zwycięstw, w których wezmą udział zwycięzcy obu kategorii, rozpoczną się w sobotę 22 czerwca i zakończą się koronacją mistrza kraju. ESPN wyemituje 30-minutowy program przed meczem i ogłosi zwycięzcę nagrody Golden Spikes Award — honorującej najlepszego amatorskiego gracza w baseball w kraju — poprzedzającej pierwszy mecz serii mistrzostw w sobotę 22 czerwca o 19:00 czasu wschodniego. Ponadto po raz pierwszy w historii ABC wyemituje mecz MCWS z meczem 2 o godzinie 14:00 w niedzielę 23 czerwca.

Zwycięzca w Omaha będzie miał 33 lataBadania i rozwój Ostateczny mistrz NCAA zostanie koronowany na platformach ESPN w sezonie sportowym uczelni 2023–24.

ESPN organizuje wyłącznie zawody Men’s College World Series od 2003 roku, a historia firmy związana z tym wydarzeniem sięga prawie 45 lat. ESPN rozpoczął transmisję telewizyjną meczów MCWS w 1980 r. – w ciągu pierwszego roku od pierwotnego uruchomienia sieci.

Na wezwaniu

Karol Ravitchgłos Sunday Night Baseball ESPN i wszechstronny nadawca Mike Monako Zabawki służące do głosowania na zasadzie play-by-play będą zmieniane w MCWS. Były All-American LSU Bena MacDonaldadwukrotny Gracz Roku All-American i SEC 2001 Chrisa Burke’abyły zawodnik Big Leaguer i Sunday Night Baseball’s Eduardo Pereza I własność Omaha Kyle’a Petersona Będą pełnić funkcję ekspertów-analityków. Reporterzy Chrisa Bodenatrwa piąty sezon obejmujący MCWS i Danny’ego Wexelmanapodczas swojej trzeciej podróży do Omaha z ekipą MCWS z ESPN.

Ravech, Burke, Peterson i Budden będą zespołem, który zainauguruje serię mistrzostw MCWS do trzech zwycięstw.

Każde boisko, każdy zakręt

 • Warkot: Materiał filmowy ESPN z drona zapewni dramatyczną atmosferę podczas każdego meczu.
 • Umysł lata: Aby przyciągnąć widzów, ESPN umieści kamery MindFly BodyCam u pierwszego i drugiego sędziego Zdecydowane i niespotykane dotąd strzały z bliskiej odległości Przez całe MCWS. Technologia kamer do noszenia wykorzystuje kamerę POV ze stabilizacją AI i wbudowanym mikrofonem.
 • Trackman: Radar TrackMan będzie używany do rejestrowania współczesnych danych dotyczących baseballu, w tym dokładnych prędkości pochylenia, rotacji, ruchu, dystansu HR, prędkości wyjściowej i kąta startu.
 • Ultra Slaw-Miesiąc: Na boisku zostaną rozmieszczone dwie kamery Fletcher Sports Nucleus Ultra Slo-Mo – jedna będzie pokazywać relację między biegaczami a piłką, a druga będzie śledzić ruch na płycie gry i wzdłuż linii faulu.
 • Ompcam: ESPN zapewni alternatywną transmisję telewizyjną UmpCam w ESPN+ podczas MCWS oraz w ESPNU w przypadku finałów do trzech zwycięstw, podkreślając akcję z perspektywy za talerzem.
 • Notatka głosowa: Aby uchwycić pełny wpływ dźwięków stadionowych, ESPN instaluje około 75 mikrofonów, w tym mikrofony o częstotliwości radiowej w podstawach, mikrofony zakopane w płycie głównej i kopcu miotacza, mikrofony ostrzegawcze rozciągające się na całą ścianę boiska, a nawet mikrofony kolizyjne na boisku brzydkie słupy. Dzięki dodatkowym mikrofonom komentatorów w kabinie, mikrofonom na boisku i mikrofonom sędziowskim dostępnych będzie ponad 100 mikrofonów do rejestrowania akcji w Omaha.
READ  Transakcja z Odellem Beckhamem Jr. oczekiwana po Święcie Dziękczynienia

Adresy Omaha

 • Osiem zespołów, dwie konferencje: Po raz pierwszy w erze ośmiu drużyn MCWS całe boisko będzie składać się z drużyn z zaledwie dwóch konferencji. SEC i ACC mają po cztery zespoły w terenie, co stanowi rekord większości zespołów w MCWS z jednej konferencji.
 • Najlepszy z najlepszych: Osiem drużyn występujących w lidze MCWS obejmuje cztery najlepsze i siedem z 12 najlepszych drużyn ogółem. Jedyna nierankingowa drużyna, Floryda, zajęła 2. miejsce w przedsezonie, a w 2023 roku jest wicemistrzem kraju.
 • Perspektywy są liczne: Wiele najlepszych talentów będzie w Omaha, w tym na Florydzie Jacka Calianone5. Draft MLB, per Znawca baseballu ESPN Kelly McDaniel. Stan Floryda James Tibbs IIIGracz Roku ACC, kandydat na 13. miejsce w rankingu ESPN i Defensywny Gracz Roku ACC, UNC Vance’a Honeycuttato perspektywa nr 26. Caglione jest drugie w kraju z 33 home runami, Tibbs zdobył home run po potrójnym home runie w Super Regionals, a Honeycutt zakończył pierwszy mecz w Super Regionals home runem z walki i rozpoczął Drugi mecz z home runem.

Rozwijaj grę

 • Programy Super Regionals w 2024 r. oglądało średnio 501 000 widzów, co oznacza wzrost o 22% rok do roku, a Najchętniej oglądana trasa regionalna premium od 2009 roku. Dwa najlepsze zarejestrowane mecze poprzedzające College World Series (między oknami krajowymi) zostały wyemitowane podczas rundy superregionalnej w 2024 r., w której Georgia vs. NC State Game 3 i Clemson vs. Florida Game 2 1,2 miliona widzów.
 • To była wycieczka regionalna Najchętniej oglądana trasa regionalna w historiioglądający średnio 308 000 widzów w ESPN, ESPN2 i ESPNU, co oznacza wzrost o 16% rok do roku i 59% w porównaniu z ostatnimi dwoma latami.
 • Sezon zasadniczy baseballu NCAA 2024 dobiegł końca Najczęściej oglądany sezon Na platformach ESPN od 2013 roku.
 • Seria mistrzostw MCWS 2023 była Najczęściej oglądane w historiiŚrednio 2,86 miliona widzów w trzech meczach.
READ  Aitana Bonmatti: Gwiazda Hiszpanii wzywa do „nadużycia władzy”, podczas gdy prezydent FIFA Infantino twierdzi, że obchody Pucharu Świata są „zepsute”

Zasięg sieci uczelni

Sieć SEC:

Sieć SEC zapewni transmisję na miejscu z Omaha, podczas której cztery szkoły SEC będą rywalizować o piąty z rzędu tytuł konferencji MCWS i szósty w ostatnich dziewięciu turniejach NCAA. Relacja ze studia Charlotte w SEC Network rozpoczyna się w czwartek od gospodarza Dari Nokha Obejrzyj wydarzenie i podsumuj konferencję prasową przed turniejem. Programowanie w studiu na miejscu rozpocznie się w piątek od SEC Now na żywo z lewego pola w Charles Schwab Field Omaha. Petera Burnsa Pierwsze trzy dni występów studyjnych odbędą się w Omaha, m.in Alyssa Lang Obowiązki gospodarza przejmie od poniedziałku 17 czerwca. Analitycy David Delucchi I Todda Walkera Będzie przy stole przez całą rundę otwarcia wraz z obydwoma gospodarzami. SEC Network będzie transmitować na żywo wydarzenia z kortu pod koniec każdego dnia, gdy drużyny SEC będą awansować. Jeśli zespół SEC dotrze do finału turnieju, Nokah poprowadzi transmisję studyjną dla SEC Network, a Dellucci i Walker dołączą do niego.

Sieć ACC:

Główny wyświetlacz wiadomości i informacji ACC Network, Wszystko wg, Będzie na miejscu w Omaha i będzie relacjonował cztery rekordowe drużyny grające w Men’s College World Series. Zastępy niebieskie Justina Waltersa Analitycy dołączą do niej Danny’ego Gravesa I Mike’a Rooneya Pełne podsumowanie i szczegółowe informacje znajdziesz każdego wieczoru po wydarzeniu. Chrisa Cottera Będzie pełnił rolę gospodarza Wszystko wg W dniach 19-20 czerwca. oprócz, PM ACCpopołudniowy program ACCN w dni powszednie od 16:00 do 18:00 Marka Packera I Taylora Tanneboomaprzedstawi reakcje i wywiady ze zwycięskimi trenerami i studentami-sportowcami z całego biegu ACC w MCWS.

ESPN.com

Najlepsi pisarze ESPN Ryana McGee i Elizabeth Merrill I Clintona Yatesa Będzie raportował z Omaha dla ESPN.com za pośrednictwem MCWS. Bądź na bieżąco z najnowszymi historiami na ESPN.com/college-sports

Mistrzostwa NCAA Division I w baseballu 2024 – Men’s College World Series prezentowany przez Capital One

Wszystkie mecze są transmitowane na platformie ESPN+

data Czas (czas wschodni) mecz platforma
Piątek, 14 czerwca 14:00 Karolina Północna kontra Wirginia
Karla Ravitcha, Eduardo Pereza, Bena McDonalda i Danny’ego Wexelmana
szczególnie
19:00 Tennessee kontra stan Floryda
Mike Monaco, Kyle Peterson, Chris Burke, Chris Boden
szczególnie
Sobota 15 czerwca 14:00 Kentucky kontra stan NC
Karla Ravitcha, Eduardo Pereza, Bena McDonalda i Danny’ego Wexelmana
szczególnie
19:00 Teksas A&M kontra Floryda
Mike Monaco, Kyle Peterson, Chris Burke, Chris Boden
szczególnie
Niedziela, 16 czerwca 14:00 Gra 5 – drabinka eliminacyjna
Przegrany G1 kontra Przegrany G2
Mike Monaco, Ben McDonald, Danny Wexelman
szczególnie
19:00 Mecz 6 – drabinka zwycięzców
Zwycięzca G1 kontra zwycięzca G2
Mike Monaco, Kyle Peterson, Chris Burke, Chris Boden
ESPN2
poniedziałek 17 czerwca 14:00 Gra 7 – drabinka eliminacyjna
Przegrany G3 kontra Przegrany G4
Mike Monaco, Ben McDonald, Chris Burke, Danny Wexelman
szczególnie
19:00 Mecz 8 – drabinka zwycięzców
Zwycięzca G3 kontra Zwycięzca G4
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Eduardo Pereza i Chrisa Bodena
szczególnie
wtorek 18 czerwca 14:00 Gra 9

Mike Monaco, Ben McDonald, Chris Burke, Danny Wexelman

szczególnie
19:00 Gra 10

Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Eduardo Pereza i Chrisa Bodena

szczególnie
Środa 19 czerwca 14:00 Gra 11
Mike Monaco, Ben McDonald, Chris Burke, Danny Wexelman
szczególnie
19:00 Gra 12
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Eduardo Pereza i Chrisa Bodena
szczególnie
Czwartek, 20 czerwca 14:00 Gra 13 – Jeśli to konieczne
Mike Monaco, Ben McDonald, Eduardo Perez, Danny Wexelman
szczególnie
19:00 Gra 14 – Jeśli to konieczne
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Chrisa Burke’a i Chrisa Bodena
szczególnie
Sobota 22 czerwca 19:00 Obejrzyj finały MCWS i nagrodę Złote Kolce
Kevina Connorsa i Bena McDonalda
szczególnie
7:30 wieczorem Mecz finałowy 1
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Chrisa Burke’a i Chrisa Bodena
szczególnie
Niedziela 23 czerwca 15:00 Mecz finałowy 2
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Chrisa Burke’a i Chrisa Bodena
ABC
poniedziałek 24 czerwca 19:00 Mecz finałowy 3 – Jeśli to konieczne
Karla Ravitcha, Kyle’a Petersona, Chrisa Burke’a i Chrisa Bodena
szczególnie
READ  Gracz Boston Red Sox, Nathan Evaldi, jest trzecim kręglarzem w historii, który pozwolił pięciu właścicielom gadów w jednej rundzie

Platformy i godziny mogą ulec zmianie

Wszystkie aktualizacje harmonogramu zawodów Men’s College World Series można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *