Konsola Xbox została dostarczona i system Windows spieszy się z wycofaniem produktu

W weekend Microsoft dał najlepszą prezentację Xbox, jaką widziałem od lat. Zwolnienia, zamykanie studiów i pojawienie się ekskluzywnych tytułów Xbox na PS5 wzbudziły wśród fanów obawy o przyszłość platformy, ale niedzielna prezentacja rozwiała wiele z tych obaw.

Szef Xbox, Phil Spencer, rozpoczął występ od Call of Duty: Black Ops 6 – Promowanie tego, że Xbox jest teraz domem Wezwanie do służby – Przed przejściem do nowych ofert i rozgrywki. Trzy tytuły, które osobiście przykuły moją uwagę: Idealna ciemność; mit; I Gears of War: Dzień elektroniki.

W zeszłym tygodniu ujawniłem większość gier własnych, które będą częścią tej prezentacji, ale jedna gra, której nie wymieniłem, to Idealna ciemność. Z raportów wynika, że ​​była w „ciężkim stanie”. Nie słyszałem o potencjalnym oknie premiery, więc nie byłem pewien, co dokładnie będzie oferowane podczas pokazu. Trzyminutowa niespodzianka Idealna ciemność Zwiastun nie powstrzymywał rozgrywki, pokazując akcję i grafikę, która wyglądała na bardzo dopracowaną i wcale nie szorstką. Jasne, to był tylko zwiastun i po prawie czterech latach nadal nie mamy daty premiery ani okna premiery. Wygląda jednak na to, że gra układa się dobrze.

zeszły tydzień NotatnikPowiedziałem też, że spodziewałem się zobaczyć więcej mit A okno wydania to rok 2025 i Microsoft właśnie to zrobił. Ostatni mit W zwiastunie pojawił się Matt King, powszechnie znany jako Super Hans z jednego z najlepszych brytyjskich seriali komediowych wszechczasów: Peep Show. King gra bohatera Humphreya, który będzie musiał przejść na emeryturę, aby stawić czoła tajemniczemu wrogowi.

Wygląd Kinga od początku wywołał u mnie uśmiech, a przez cały czas towarzyszył mu subtelny sarkazm i brytyjski humor. mitTwórca Playground Games jest znany Forza Horizon Seria, która zawsze przesuwa wizualne granice Xboxa i wygląda na to, że tutaj zrobi to samo. Źródła mówią mi, że Microsoft obecnie celuje mit Być wolnym pomiędzy…

READ  Arn Anderson omawia możliwą kolejną iterację Czterech Jeźdźców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *