Exec Producent po anulowaniu – Deadline

Uwaga na hamulce! Ta historia zawiera wątki fabularne z finału serii Nowy Amsterdam.

Dawno temu, Dobrzy lekarze w Nowym Amsterdamie: dramat o starym szpitalu ogólnym od twórcy/producenta wykonawczego Davida Schulnerareżyser/producent wykonawczy Piotra Hortona Telewizja Universal zakończyła swój pięciosezonowy program w NBC we wtorek. Rozpoczęty w 2018 roku serial oparty jest na książce Dwunastu pacjentów: życie i śmierć w szpitalu Bellevue przez Erica Mannheimera.

Tutaj Schulner i Horton zastanawiają się, co zrobili, a czego nie zrobili w ostatnim odcinku i dlaczego o tym myślą droga Za wcześnie, by zakończyć dramat, w którym grają gwiazdy Ryana EggoldaOraz Janet Montgomery, Joko Sims, Tyler Labine, Debra Monk, Matthew Jeffers i Sandra May Frank.

Ostateczny termin Czy na końcu miałeś listę kontrolną rzeczy, które chciałeś uwzględnić, na przykład wypadek z piłą łańcuchową?

Piotra Hortona Tak, to było całe założenie odcinka. Piły łańcuchowe – pomyśleliśmy, co możemy zrobić z piłą łańcuchową?

Dawid Schulnera Myśleliśmy tylko o naszym głównym zespole. Jak oddajemy cześć tym postaciom, które poznaliśmy i pokochaliśmy w ciągu ostatnich pięciu lat?

Ostateczny termin Czy od początku wiesz, jak to się skończy? Czy wyobrażałeś sobie to zakończenie przez jakiś czas, zatoczyłeś koło z „Jak mogę ci pomóc?”

Schulnera Wiedzieliśmy, że koniec musi nadejść od początku, tylko dlatego, że jest to dobre dla opowiadania historii. Więc zdecydowanie wróciliśmy do pilota, aby dowiedzieć się, gdzie zaczęły się te postacie i co byłoby zaskakująco satysfakcjonującym zakończeniem.

Ostateczny termin Czy mówiłeś przez jakiś czas o Maxie (Eggold) zabijającym raka?

Schulnera Poczułem się trochę swobodnie. I byłam na ostrym dyżurze z doktorem Greenem. Przed nami pojawiło się wiele ofert. Chcieliśmy po prostu uniknąć dublowania.

Hortona A potem nie możemy wrócić i zrobić tego ponownie.

Ostateczny termin Czy ustalenie ostatecznego stanu zdrowia było wyzwaniem? Chodziłeś tam iz powrotem?

Hortona Ponieważ każdy przypadek w historii medycyny był wykorzystywany przez programy telewizyjne, w tym przez nas…

Schulnera Utknęliśmy na cały dzień. Nie możemy wymyślić właściwej rzeczy. Uderzyliśmy się w głowę przez cały dzień iw końcu wszystkich wyrzuciłem. Powiedziałem: „Opuszczamy Zoom, zajmujemy godzinę, zajmujemy dwie godziny, a potem wszyscy wracają do pokoju i coś przywołują, po prostu mają jedną rzecz, która Twoim zdaniem byłaby świetną operacją końcową”. Wróciłem z jakimś dziwnym komputerem za 5 milionów dolarów, jak chirurgia laserowa. Wszyscy po prostu próbowaliśmy znaleźć coś dużego i szalonego. Następnie Jay, nasz asystent scenarzysty, przeprowadził operację, która wymagała 50 osób. Od razu wiedzieliśmy, że to jest to, ponieważ chodziło o naszych bohaterów. Tu nie chodzi o szaloną operację. Chodzi o wszystkie postacie, które mieliśmy w naszym serialu przez pięć lat, przez 92 odcinki. A ta operacja była dla nas sposobem na przywrócenie wszystkich postaci, które przeszły operację w Nowym Amsterdamie, na jedną wyjątkową operację. Chodziło o pacjenta, ale co ważniejsze, chodziło o naszych bohaterów.

Hortona Zespół Covid nie był zadowolony. Poza tym to był naprawdę fajny pomysł. Spektakl jest przede wszystkim dziełem osobistym. Warunki medyczne istnieją, abyśmy mogli rozmawiać o tych ludziach i tematach. Kiedy zapytałem o zakończenie, jedną z rzeczy, które mi się podobały, było to, jak 11-letnia córka Davida, Luna, przedstawiła mu je jako pierwsza. [Max’s daughter] Wraca jako dorosły. Był to więc wysiłek zespołowy.

Schulnera Tydzień później inny pisarz wysłał mi e-mail z tym samym zakończeniem. A tydzień później byłem na planie z Eriką Green Swafford, a ona powiedziała: „To szaleństwo, ale co, jeśli to ostatnia scena Nowego Amsterdamu i powrotu Luny jako dorosłej?” Tak więc trzy osoby w ciągu trzech tygodni miały tę zbiorową wizję.

Deadline naprawdę spodziewał się, że słodka kobieta, której Iggy nie mógł dopasować do systemu, zostanie znaleziona martwa gdzieś na ulicy.

Hortona Cóż, myślę, że jednym z powodów, dla których tak się czuje, jest to, że jest tak dobrą aktorką. Chcesz ją znowu zobaczyć. Chodzi o to, że tak naprawdę nie odnosi się do naszych ludzi. Zakończenie naprawdę potrzebowało ludzi, z którymi mieszkaliśmy przez pięć lat. Nie chodziło o nasze problemy, chodziło o naszych pracowników.

Schulnera W końcowej scenie widać wyraźnie, że umrze na ulicy. Nie musimy tego widzieć.

Ostateczny termin Czy wiesz, że bez względu na wszystko chcesz to zakończyć z nadzieją?

Hortona Musieliśmy zostawić ludzi z nadzieją w ustach.

Ostateczny termin Czy zakładamy, że Max i Elizabeth (Sandra May Frank) zostali razem?

Schulnera Decyzja należy do Ciebie.

Ostateczny termin Czy czujesz, że masz dużo czasu, aby zakończyć to dokładnie tak, jak chcesz?

Hortona Ja nie. Nadal uważam, że ta sprawa powinna trwać kolejne dwa lata. Jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia, a te postacie są tak zabawne. David stworzył szeroką gamę niesamowitych postaci i chcę dowiedzieć się więcej o nich wszystkich. Jesteśmy teraz na 3. miejscu w serwisie Netflix. Myślę, że społeczeństwo też nie jest na to gotowe.

Schulnera Nadal zajmujemy pierwsze miejsce w przedziale czasowym.

Hortona Prawdę mówiąc, jest trochę niejasne, dlaczego został odwołany.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami 29 września 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.