Fani NFL krytykują „straszny” występ Jacka Harlowa w przerwie meczu Lions-Packers z okazji Święta Dziękczynienia

Występ Jacka Harlowa w przerwie meczu Lions-Packers z okazji Święta Dziękczynienia nie został dobrze przyjęty w mediach społecznościowych.

Raper „Tyler Hero” w przerwie meczu udał się do Ford Field, aby wykonać składankę swoich hitów, ale można śmiało powiedzieć, że fani NFL tego nie odczuli.

2

Raper i piosenkarz wyszli w przerwie na stadion Ford Field, aby wykonać składankę piosenekŹródło: Twitter

Pat McAfee z ESPN powiedział: „Wygląda na to, że Jack Harlow nie miał szans w tej scenografii. W pewnym momencie chodził po plastiku”.

„Uwielbiam Jacka Harlowa, ale wartość produkcyjna tego zestawu przerw jest żałosna” – napisała jedna z osób.

Inny powiedział: „Cieszę się, że nie tylko ja nienawidzę występu Jacka Harlowa w przerwie meczu… to była bzdura”.

Trzeci skomentował: „Jack Harlow jest właściwie całkiem zły. Jak popularny jest?”

„Jack Harlow z najgorszym występem w przerwie, jaki kiedykolwiek widziałem” – skomentował czwarty.

„Występ Jacka Harlowa jest okropny” – stwierdziła inna osoba.

Wiele osób najwyraźniej nie rozumiało tematu przedstawienia, które obejmowało gigantyczne igloo i mnóstwo cheerleaderek.

W Ford Field też nie wygląda lepiej. Atmosfera była w najlepszym razie spokojna i nie motywowała uczestników.

Twórca hitu odpada

2

Twórca hitów Tyler Herro wyłonił się z gigantycznego igloo na środku Ford FieldŹródło: Twitter

W październiku ogłoszono, że Harlow wystąpi w przerwie meczu pomiędzy Lions i Packers.

„Z dumą mogę powiedzieć, że za nieco niecały miesiąc wystąpię w przerwie meczu w Detroit z okazji Święta Dziękczynienia” – oznajmił Harlow po rozniesieniu tej wiadomości.

25-latka znana jest z piosenek „Tyler Herro”, „First Class”, „WHATS POPPIN” i „Nail Tech”. Współpracował także z takimi artystami jak Drake, Eminem, Drake i Lil Wayne i był nominowany do sześciu nagród Grammy.

Harlow zadebiutował także jako aktor w 2023 roku w filmie Biali ludzie nie potrafią skakać.

READ  Dom Kelly Monaco w General Hospital zapalił się w piątek

Packers objęli prowadzenie 23-6 w pierwszej połowie po tym, jak QB Jordan Love rzucił dwa przyłożenia. Tymczasem pomocnik Lions Jared Goff stracił dwa kroki w absolutnie przerażającym 30-minutowym występie dla gospodarzy.

Love miał 15 z 20 podań na 189 jardów i dwa gole, podczas gdy Goff miał 8 z 16 na 100 jardów.