FDIC zaprzecza raportowi, że kupujący bankowi muszą podpisać zbycie kryptowaluty

FDIC zaprzeczyła, jakoby wymagała od każdego nabywcy banku zarejestrowania się w celu rezygnacji z działalności związanej z kryptowalutami.

Federalna Korporacja Ubezpieczeń Depozytów (FDIC) odpowiedziała w środę Raport Reutera który powiedział, że „każdy nabywca podpisu musi wyrazić zgodę na rezygnację z wszelkiej pracy nad kryptowalutami w banku”, powołując się na dwa nienazwane źródła. Rzecznik FDIC zaprzeczył temu Reuterowi.

Rzecznik FDIC powiedział w e-mailu, że „zarząd komisaryczny nie kończy się, dopóki wszystkie aktywa banku nie zostaną sprzedane i wszystkie roszczenia wobec banku nie zostaną rozpatrzone, a kupujący nie zdecyduje o warunkach swojej oferty”.

Powołując się na podręcznik decyzji agencji, rzecznik powiedział, że nabywca poinformuje FDIC, „jakie aktywa i pasywa upadającego banku jest skłonny przejąć”. Jako rzecznik CoinDesk wskazał na dwa wspólne oświadczenia opublikowane przez FDIC, Office of the Comptroller of the Currency oraz Rezerwę Federalną, Jeden z nich stwierdza, że ​​banki Nie są ani „zakazywani, ani zniechęcani” do świadczenia usług w jakimkolwiek sektorze.

Reuters donosi, że rzecznik Federalnej Korporacji Ubezpieczeń Depozytów (FDIC) powiedział serwisowi informacyjnemu, że „agencja nie będzie dążyć do zbycia z działalności kryptograficznej w ramach jakiejkolwiek sprzedaży”.

Podpis został przejęty w weekend przez nowojorski Departament Usług Finansowych i przekazany FDIC. chwila Podpis członka zarządu Barneya Franka (ustawy Dodda-Franka) Twierdząc, że jest to ruch polityczny, prawdopodobnie z powodu nastrojów anty-kryptograficznych, rzecznik NYDFS powiedział w oświadczeniu, że regulator stracił wiarę w przywództwo banku po ucieczce banku w zeszły piątek i braku „rzetelnych” informacji w weekend.

Reuters donosi, że FDIC przygląda się teraz aukcji Signature i Silicon Valley Bank – innego banku, który został przejęty przez rządowy regulator w zeszłym tygodniu – prawdopodobnie do końca tego tygodnia.

Aktualizacja (17 marca 2023, 01:35 UTC): Pokazuje harmonogram, dodaje linki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *