Frank Langella usunięty z „The Fall of the House of Usher” po dochodzeniu w sprawie wykroczenia

Fundacja Edgara Allana Poe „Upadek Domu Ushera” to kolejna seria Netflix I Mike Flanaganktórego produkcja jest obecnie w toku. Frank Angela (Dracula, mistrzowie wszechświata) ma zagrać główną rolę Roderick Usher, ale Limit Raporty wskazują, że dochodzenie w sprawie niewłaściwego postępowania doprowadziło do wykluczenia Angeli z projektu.

Ostateczny termin donosi: „Langella była przedmiotem dochodzenia, które zostało zakończone, źródła podają Termin. Ustalono, że Angela angażowała się w niedopuszczalne zachowanie na planie. W rezultacie podjęto decyzję o przekształceniu roli Rodericka Ushera ”.

Mówi się, że Upadek Domu Ushera jest w połowie jego produkcji, a sceny Rodericka Ushera będą musiały zostać całkowicie przekręcone z nowym aktorem. czekać na dalsze informacje

Limitowana seria Intrepid Pictures „oparta jest na wielu pracach Poe”. Zamówiono 8 odcinków. Flanagan i Michael Vimognari Wyreżyseruje wszystkie cztery odcinki.

W obsadzie będą Carla Gugino (Gra Geralda„Nawiedzony dom na wzgórzu”), Mary McDonnell (Krzyk 4), Karl Lumbley (dr sen), I Mark Hamill.

Henry Thomas, T’Nia Miller, Kyleigh Curran, Samantha Sloyan, Rahul Kohli, Kate Siegel, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Michael Trucco, Paula Nunez, Katie Parker, Malcolm Goodwin, Crystal Balint, Aya Furukawa, Daniel John, Matt Biddle, Ruth Codd, Egby Rigney, Annabeth GishI Robert Longstreet Zagra w wielu powracających graczach z poprzednich kolaboracji Flanagan i Netflix. Warto zauważyć, że Rahul Kohli, Kate Siegel, Robert Longstreet i Zach Guilford wystąpili w „Midnight Requiem”, podczas gdy T’Nia Miller kradła scenę w „Bly Manor”.

„Upadek Domu Ushera” Reprezentuje piąty serial Mike’a Flanagana i Trevora Macy’ego na Netflix w ramach umowy pakietowej Intrepid Pictures, w tym: „Loving Fan”myślistwo” Serie – „Nawiedzony dom na wzgórzu” I „Nawiedzenie Bly Manor”; Został niedawno uruchomiony i został doceniony przez krytyków PasterkaI „Klub nocny. „

READ  Drake wystawia Yolo firmy SoCal na sprzedaż

Producentami wykonawczymi są: Flanagan, Trevor Massey, Amy Greenwis i Michael Vimognari.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.