Fuld, pożyczkodawca kryptowalut, wstrzymuje wypłaty, ponieważ krach na rynku zbiera swoje żniwo

Miliardy dolarów zostały wymazane z wartości rynku kryptowalut w ciągu ostatnich kilku tygodni. Firmy z branży odczuwają ból. Firmy pożyczkowe i handlowe stoją w obliczu kryzysu płynności, a wiele firm ogłosiło zwolnienia.

Yoo Chun Christopher Wong | S3studio | Obrazy Getty

Firma powiedziała, że ​​​​pożyczkodawca Crypto Vuld tymczasowo wstrzymał wszystkie wypłaty, handel i depozyty na swojej platformie i bada możliwe opcje restrukturyzacji.

Dyrektor generalny Fuld, Darshan Bateja, powiedział w poniedziałkowym poście na blogu, że firma stoi przed „wyzwaniami finansowymi” ze względu na „zmienne warunki rynkowe, trudności finansowe naszych kluczowych partnerów handlowych, które nieuchronnie na nas wpływają, oraz obecny klimat rynkowy”. klienci wycofali z platformy ponad 197,7 mln dolarów od 12 czerwca.

Firma z siedzibą w Singapurze powiedziała, że ​​współpracuje ze swoimi doradcami finansowymi i prawnymi „w celu zbadania i przeanalizowania wszystkich możliwych opcji, w tym potencjalnych opcji restrukturyzacji, które chroniłyby interesy akcjonariuszy Fuld”.

Pożyczkodawcy kryptowalut, tacy jak Fuld, stanęli w obliczu problemów z płynnością. Celsjusz w zeszłym miesiącu zawiesił kasy dla klientów Cytat z „trudnych warunków rynkowych”.

Fuld powiedziała, że ​​„prowadzi rozmowy z potencjalnymi inwestorami” w firmie.

Firma poinformowała, że ​​wyznaczyła Kroll Pte Limited na swojego doradcę finansowego, a także Cyrila Amarchanda Mangaldasa i Rajah & Tann Singapore LLP na swoich doradców prawnych odpowiednio w Indiach i Singapurze.

READ  Zapobieganie awariom w Teksasie dzięki energii odnawialnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.