Galaxy Ring może ukraść show na wydarzeniu S24 Unpacked

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2023 o 12:37 UTC+02:00

Sądząc po patentach i zgłoszeniach znaków towarowych na przestrzeni lat, Samsung od dawna myślał o poszerzeniu swojej oferty urządzeń przenośnych o inteligentny pierścień. Nie wydarzyło się w tej sprawie nic konkretnego, ale wydaje się, że w 2023 r. Samsung przyspieszył prace nad własnym projektem inteligentnego pierścienia, a kilka wycieków i plotek uwiarygodnia bardziej niż kiedykolwiek możliwość powstania tak zwanego Galaxy Ring.

Z nowych informacji wynika, że ​​plotek i przecieków przybywa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej @UniverseIce W chińskim serwisie społecznościowym Weibo Samsung zaprezentuje w przyszłym roku swój inteligentny pierścień wraz z serią Galaxy S24.

Oferta Galaxy S24 ma zostać ogłoszona w styczniu 2024 roku, a pierwszy inteligentny pierścień Samsunga pojawi się tam tego samego dnia. Z przecieku wynika, że ​​nowe urządzenie do noszenia Samsunga może przyciągnąć uwagę nadchodzących flagowców.

Historia ma ciąg dalszy po nagraniu wideo

Dziesiątki możliwych nazw nowego urządzenia do noszenia Samsunga

Dla wygody przez ostatnie kilka miesięcy wszyscy nazywali tajemniczy inteligentny pierścień Samsunga „Galaxy Ring” ze względu na aplikację będącą znakiem towarowym, która wspomniała o tym pseudonimie.

Jednak od tego czasu Samsung zastrzegł znaki towarowe dziesiątek nazw swojego inteligentnego pierścienia, w tym:

  • Pierścień Galaktyki
  • Galaktyka wyraźnie
  • Galaktyka Pierwsza
  • Samsunga One
  • antyki
  • Rytm galaktyczny
  • Puls Samsunga
  • Wgląd Samsunga
  • Indeks Samsunga
  • koło galaktyki

Niezależnie od tego, jak będzie się nazywał, o inteligentnym pierścieniu Samsunga nie wiadomo zbyt wiele. Minęło jednak trochę czasu, odkąd koreański gigant technologiczny wkroczył w nowy segment rynku i wiele osób nie może się doczekać czegoś nowego.

Teoretycznie Galaxy Ring powinien oferować funkcję śledzenia stanu zdrowia i kondycji za pośrednictwem aplikacji Samsung Health, podobnie jak Galaxy Watch, z tą różnicą, że będzie bardziej kompaktowy i nie tak bogaty w funkcje jak noszony na nadgarstku. Na początek prawdopodobnie nie będzie miał wyświetlacza.

READ  Evernote zwolnił większość swoich pracowników w USA i przeniesie większość operacji do Europy

Jednak ogromnym dobrodziejstwem dla Galaxy Ring może być zamiennik Galaxy Watch dla osób, które chcą monitorować swoją kondycję i zdrowie, nie rezygnując z klasycznego zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *