Galaxy Z Fold 5 może uzyskać znaczne ulepszenie aparatu i wbudowane gniazdo S Pen

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2023 r. o 13:52 UTC + 01:00

Pojawiły się gorące wieści na temat nadchodzącego smartfona od Samsunga. Nie, to nie jest wersja, która zostanie wydana wkrótce Galaktyka S23 serie, które są ustawione Zadebiutował 1 lutego. Krążą plotki Galaxy Z Fold 5który ma zostać wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2023 roku. Według plotek, Galaxy Z Fold 5 może być wyposażony w główny tylny aparat 108 MP.

Według nowego raportu opublikowanego przez wietnamską publikację pikseleSamsung może porzucić aparat 50 MP na rzecz głównego aparatu 108 MP, który jest obecnie dostępny Galaxy S22 Ultra. To z kolei sprawi, że urządzenie będzie trochę cięższe i będzie ważyło około 275 gramów (w co trochę trudno uwierzyć). Dla porównania ww Galaxy Z Fold 4 Waży 263 gramy.

Mówi się, że Galaxy Z Fold 5 ma mieć główny aparat 108 MP i teleobiektyw 64 MP.

Ten przyrost masy zostanie częściowo przypisany nowemu aparatowi 108 MP, o którym krążą plotki. To świetna wiadomość (choć to nic konkretnego, to tylko plotka), zwłaszcza że składane telefony są często krytykowane za słabą wydajność aparatu. Nie żeby były w jakikolwiek sposób złe, nie dorównują telefonom panelowym premium, ale ich ceny są od nich wyższe.

Mówi się, że nie tylko główny aparat Galaxy Z Fold 5, ale także teleobiektyw zostanie wzmocniony. Według doniesień, główny aparat 108 MP będzie towarzyszył aparatowi 64 MP z 2-krotnym zoomem optycznym i ultraszerokokątnej strzelance 12 MP w Galaxy Z Fold 5. Ale od tego czasu należy traktować tę informację z przymrużeniem oka SAMSUNG Aktualizacja aparatów w zeszłorocznym Galaxy Z Fold 4. Historia firmy sugeruje, że nie powinniśmy spodziewać się poważnej rewizji aparatu dwa lata z rzędu, w szczególności obniżenia zoomu z 3x do 2x.

READ  Sklep internetowy Apple jest obecnie niedostępny w USA, szczegóły nie są jasne

Inne szczegóły dotyczące Galaxy Z Fold 5 obejmują to, że telefon będzie dostarczany z akcesorium Gniazdo dedykowane dla rysika S-Peni zaimplementowano nowy projekt zawiasów Zmniejsz zagniecenia ekranu I niech telefon złoży się całkowicie płasko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *