Zgony w wypadkach samochodowych w piłce nożnej UGA: Pasażerowie ranni w wypadku samochodowym, w którym zginął gracz i pracownik zidentyfikowani po uroczystościach turniejowychCNN

W następstwie zwycięstwa Uniwersytetu Georgii w mistrzostwach kraju policja prowadzi śledztwo w sprawie A.J Śmiertelny wypadek samochodowy z udziałem jednego pojazdu Śmierć piłkarza Devina Willocka i pracownika Chandlera Lecroya miała miejsce zaledwie kilka godzin po tym, jak Bulldogs świętowali zwycięstwo z tłumem, poinformowały władze w niedzielę.

Krótko przed godziną 3 nad ranem w niedzielę 24-letni Lecroi jechał z 20-letnim Willokiem i dwoma innymi pasażerami w pobliżu kampusu UGA w Atenach, kiedy pojazd wypadł z drogi, uderzając w dwa słupy energetyczne i kilka drzew, poinformowała policja hrabstwa Athens-Clark. — powiedział departament w komunikacie prasowym.

Policja poinformowała, że ​​Willock zmarł na miejscu zdarzenia, a Lecroix zmarł po przewiezieniu do szpitala. Według LeCroy był analitykiem ds. Rekrutacji piłki nożnej dla UGA jej linkedin.

W wypadku rannych zostało również dwóch pasażerów należących do drużyny piłkarskiej. Według policji 21-letni liniowy ofensywy z Georgii, Warren McClendon, został lekko ranny, a 26-letnia Victoria Bowles została poważnie ranna.

McClendon zaczął w tym sezonie od prawego ataku w Georgii Zgłosił się do NFL Draft wcześniej w sobotę. Jego ojciec, Warren McClendon Sr., powiedział L.L.C Zwiastun Sztandaru Ateny Potrzebował szwów na czole, ale wszystko było „w porządku”.

Incydent miał miejsce kilka godzin po stadionie Sanford, a okoliczne ulice były wypełnione ekstatycznymi fanami, którzy przybyli świętować z Bulldogs. Drugie z rzędu mistrzostwo kraju. Ale następnego ranka dołączyli do zespołu opłakującego nagłą stratę Willocka i LeCroya.

Fan Daniel DeWitt wziął udział w paradzie zwycięstwa w sobotę i powiedział CNN, że Willock był „optymistyczny i szczęśliwy”, gdy zespół mijał tłumy fanów ubranych na czerwono i czarno.

„To smutne, że przychodzimy w świąteczny tydzień. Wczoraj, aby zobaczyć tego gracza, a potem dowiedzieć się, że stracił życie wcześnie rano, cały naród Bulldog jest zagubiony” – powiedział DeWitt.

Zdjęcia z miejsca katastrofy, zrobione przez okolicznych mieszkańców, pokazują drewniany słup pośrodku i karoserię samochodu rozbitego na kamienicy.

„Ten samochód wgniótł się jak puszka” – powiedziała CNN Cecily Pangburn, mieszkanka kompleksu mieszkalnego. Opisała, że ​​usłyszała głośny huk, kiedy nastąpiła awaria, po której nastąpiła utrata mocy.

Policja poinformowała, że ​​śledztwo w sprawie incydentu jest kontynuowane. Śledczy proszą osoby posiadające informacje o kontakt z władzami.

Członkowie zespołu UGA zostali zapamiętani z przeszłości Wielu liderów uniwersyteckich Jako istotna i cenna obecność w programie piłkarskim.

„Devin był niesamowitym facetem pod każdym względem. Zawsze uśmiechnięty, był niesamowitym kolegą z drużyny i radością trenera” – powiedział trener piłki nożnej Kirby Smart w niedzielnym oświadczeniu.

„Chandler był wartościowym członkiem naszej drużyny piłkarskiej, z niesamowitym nastawieniem i niesamowitą energią każdego dnia” – powiedział trener.

Wsparcie dla Bulldogs napłynęło również w niedzielę z całej uniwersyteckiej społeczności piłkarskiej, w tym od głównych trenerów Briana Kelly’ego z Louisiana State University i Hugh Freeze z Auburn University.

Devin Willock gra przeciwko Vanderbilt Commodores na stadionie Sanford 15 października 2022 r.

powiedział Josh Brooks, dyrektor ds. lekkoatletyki UGA stwierdzenie. „Współpracujemy z naszym personelem medycznym oraz zespołem ds. Zdrowia psychicznego i wyników, aby zapewnić naszym pracownikom i studentom-sportowcom wszelkie wsparcie, jakiego potrzebują w tym bardzo trudnym czasie”.

Według UGA, Willock, student drugiego roku w czerwonej koszulce z New Milford w stanie New Jersey, dołączył do zespołu jako student pierwszego roku w 2020 roku. lista piłkarska. We wszystkich 15 meczach zespołu w tym roku grał na linii ofensywnej.

Zawodnik spędził sobotę z kibicami ciesząc się z wygranej w ubiegłotygodniowym turnieju. W szczególności jeden fan spędził trochę czasu z Willockiem w godzinach poprzedzających jego śmierć.

Wheelock poznał 7-letniego Camdena Gonzalesa ze Starstruck po tym, jak młody fan zauważył Wheelocka, gdy w sobotę opuszczał restaurację Texas Roadhouse w Atenach.

Gracz uderzył Camdena pięścią i pozwolił chłopcu spróbować ogromnego toru mistrzostw 2021.

„Był tak pokorny i wdzięczny, ponieważ wiedzieliśmy, kim jest i chcieliśmy z nim porozmawiać” – powiedział Sam Kramer, dziadek Camdena, dodając, że Willock wydawał się „pełen życia i po prostu szczęśliwy”.

DeWitt, fan, który widział Willocka na paradzie w sobotę, powiedział CNN, że ma tatuaż mistrzowski UGA 2021 i planuje zrobić pasujący tatuaż na zwycięstwo w tym sezonie. Powiedział, że tym razem będzie zawierał numer Willocka, 77.

READ  Kyrie Irving i Stephen A. Smith odwzajemnił się po wybraniu gwiazdy sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.