George Santos pozywa Jimmy'ego Kimmela za niewłaściwe wykorzystanie jego filmów

Były poseł Jorge Santos A Pozew cywilny przeciwko Jimmy'emu Kimmelowi, zarzucając, że gospodarz wieczornego programu telewizyjnego używał fałszywych nazwisk, prosząc byłego kongresmena o nagrania wideo z Cameo, a następnie niewłaściwie wykorzystał te klipy w swoim talk show.

Santos pozwał w sobotę Kimmela za naruszenie praw autorskich, oszustwo, naruszenie umowy i bezpodstawne wzbogacenie i domaga się co najmniej 750 000 dolarów odszkodowania. Hill raportuje. W pozwie złożonym przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla Południowego Okręgu Nowego Jorku Santos stwierdził, że Kimmel złożył co najmniej 14 próśb o udostępnienie klipów w Cameo – witrynie internetowej, na której celebryci sprzedają spersonalizowane wiadomości wideo. Zarówno Disney, jak i ABC również zostały wymienione w pozwie jako oskarżeni.

Kimmel podał „fałszywe nazwiska i narracje” oraz wysłał żądania z „fałszywych profili użytkowników utworzonych przez Kimmela w ramach oszustwa” – stwierdzono w pozwie. Gospodarz „wybrał także licencje na użytek osobisty wszystkich filmów Cameo z zamiarem naruszenia tych licencji poprzez emisję i komercyjne wykorzystanie filmów Cameo w ogólnokrajowej telewizji”.

Zgodnie z pozwem Kimmel zaczął wykorzystywać filmy Cameo Santosa w programie „Jimmy Kimmel Live!” w grudniu; Część z nich została odtworzona w odcinku pt – Czy Santos by tak powiedział? W pozwie stwierdzono również, że Kimmel żartował, że złoży pozew przeciwko Santosowi 11 grudnia w odcinku swojego programu.

„Czy możecie sobie wyobrazić, gdyby George Santos pozwał mnie za oszustwo” – powiedział wówczas Kimmel. „To znaczy, jak dobrze by to było? To byłoby jak spełnienie marzeń. Odkąd zacząłem kupować jego filmy, ceny jego filmów wzrosły do ​​500 dolarów za sztukę. Powinien mi podziękować za zakup tych filmów”.

różnorodny Skontaktowałem się z Kimmelem, ABC i Disneyem z prośbą o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *