Georgia OL Devin Willock, oficer rekrutacyjny, ginie w wypadku samochodowym

Ateny, Gruzja – gruziński piłkarz Devina Willocka Uniwersytet potwierdził w oświadczeniu, że dwóch szeregowych pracowników zginęło w wypadku samochodowym w Atenach w niedzielę rano.

Willock, student drugiego roku w czerwonej koszulce z Milford w stanie New Jersey, w minionym sezonie rozpoczął dwa mecze w linii ofensywnej. Według uniwersytetu zginął również rekruter Chandler Lecroy.

„Cała rodzina z Georgii jest zdruzgotana tragiczną śmiercią studenta futbolu Devina Willocka i członka drużyny piłkarskiej Chandlera Lecroya” – czytamy w oświadczeniu uniwersytetu. „Dwóch innych członków programu piłkarskiego zostało rannych w wypadku, obaj są w stabilnym stanie i będziemy nadal monitorować ich stan z personelem medycznym.

„Devin i Chandler to dwie wyjątkowe osoby, które wiele znaczyły dla University of Georgia, naszego programu piłkarskiego i naszego wydziału sportowego. Prosimy wszystkich, aby modlili się za swoje rodziny w tym bardzo trudnym czasie”.

Komisarz Naczelnej Rady Edukacji Grega Sankeya Bulldogs to starsi obrońcy Nolana Smitha Twitter wziął aby odpowiedzieć na wiadomości.

W oświadczeniu biuro szeryfa hrabstwa Athens-Clark poinformowało, że wypadek z udziałem jednego samochodu miał miejsce około 2:45 czasu wschodniego w niedzielę. Policja powiedziała, że ​​wstępne dochodzenie wykazało, że Ford Expedition 2021 zjechał z drogi na zewnętrznym pasie Barnett Shoals Road i uderzył w dwa słupy energetyczne i kilka drzew.

Policja poinformowała, że ​​Willock zmarł na miejscu. Miał 20 lat. LeCroy, która prowadziła, została zabrana karetką do lokalnego szpitala i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

21-letni pasażer odniósł lekkie obrażenia, a 26-letnia pasażerka doznała poważnych obrażeń.

Wrak nastąpił kilka godzin po tym, jak Bulldogs świętowali kolejne zwycięstwa w mistrzostwach kraju pokazem i ceremonią na stadionie Sanford. Georgia pokonała TCU 65-7 w College Football Playoff National Championship w Los Angeles w poniedziałek wieczorem.

„Stowarzyszenie Lekkoatletyczne UGA będzie współpracować z naszym zespołem medycznym, a także personelem zajmującym się zdrowiem psychicznym i wydajnością, aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie naszym pracownikom i studentom-sportowcom, gdy przechodzą przez tę żałobę” – powiedział uniwersytet w oświadczeniu. . „W tej chwili nie możemy udzielić dalszych komentarzy, ale prosimy wszystkich, aby nadal modlili się za tych, którzy są zaangażowani”.

READ  USMNT walczy z Anglią do bezbramkowego remisu w meczu Pucharu Świata

Ważący 6 stóp i 7, 335 funtów Willock zagrał we wszystkich 15 meczach dla Bulldogs w zeszłym sezonie, w tym startując na prawej obronie w wygranych z Tennessee i Kentucky. Został sklasyfikowany jako 39. perspektywa w kraju i 17. w New Jersey przez ESPN Recruiting jako student pierwszego roku w Paramus Catholic High School w 2020 roku.

Według konta LeCroy na LinkedIn, od maja 2021 roku pracuje jako analityk ds. rekrutacji w Gruzji. ​​Wcześniej pracowała jako specjalista ds. nauki i stażysta ds. marketingu sportowego w AA. Pochodząca z Toccoa w stanie Georgia LeCroy uzyskała tytuł licencjata i magistra zarządzania sportem i polityki na UGA, zgodnie z jej kontem na LinkedIn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *