Przewodnik po zakupie laptopa: 5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zainwestowaniem

Myślisz o zainwestowaniu w np Nowy laptop? Przypuszczam, że jeśli klikniesz ten artykuł, aby przeczytać ten artykuł. Występują w szerokiej gamie rozmiarów, funkcji i cen, co sprawia, że ​​wybór najlepszego jest wyzwaniem.

Kliknij, aby pobrać biuletyn online KURT z krótkimi wskazówkami, recenzjami technicznymi, alertami bezpieczeństwa i poradami, dzięki którym staniesz się mądrzejszy.

Dlatego musisz znać swoje potrzeby. Przygotowałem ten przewodnik po zakupie laptopa, aby pomóc zawęzić opcje.

Bez względu na to, jaki model wybierzesz, laptopy są bardzo drogie.
(Kurta Knutsona)

1. Nie pozwól, aby cena była decydującym czynnikiem

Bez względu na to, jaki model wybierzesz, laptopy są bardzo drogie. Mając to na uwadze, część osób od razu wybierze tańszą opcję. Z kolei inni mogą zrobić coś przeciwnego i wybrać droższy model, zakładając wszystko to jest drogie Musi być najlepszy.

Bez względu na to, po której stronie medalu jesteś, wybór laptopa na podstawie samej ceny jest prawie gwarantowany, że zakończy się rozczarowaniem.

DLACZEGO WINDOWS TO CEL NUMER 1 W ZAKRESIE ZŁOŚLIWEGO OPROGRAMOWANIA: Dwa proste sposoby na zachowanie bezpieczeństwa

Niedrogie laptopy mają minimalną przestrzeń dyskową i nie mają wielu niezbędnych funkcji pracujesz, To może nie być odpowiednie.

Podczas gdy najdroższe często zawierają funkcje, które nigdy nie zostaną wypełnione, a także mnóstwo pamięci, która nigdy nie zostanie wypełniona.

Zamiast wybierać najtańsze lub najdroższe, powinieneś zamiast tego:

 • Ustaw maksymalny budżet
 • Oceń swoje obecne potrzeby i spodziewaj się, co będzie zawierał Twój nowy model
 • Znajdź urządzenie, które spełni wszystkie lub większość Twoich potrzeb i nadal mieści się w budżecie

Szybkie sprawdzenie, czy ktoś nie szpieguje Twojego komputera

2. Zawsze próbuj przed zakupem

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem laptopa po raz pierwszy, czy po prostu przechodzisz na nowe urządzenie, zapewniamy… nowy komputer Zawsze warto odbyć jazdę próbną przed podjęciem decyzji o zakupie.

READ  Kuo: Tylko modele iPhone'a 14 Pro otrzymują chip „A16”, standardowe modele zachowują A15

Należy zauważyć, że prawie wszystkie tradycyjne sklepy techniczne, w tym Apple Store, Microsoft Store i Best Buy, umożliwiają przetestowanie ich sprzętu. Umożliwi to:

 • Sprawdź, czy funkcje odpowiadają Twoim upodobaniom
 • Dowiedz się więcej o klawiaturze, touchpadzie i interfejsie
 • Upewnij się, że jest to rozmiar i waga, której szukasz

jeśli sklep Z jakiegoś powodu nie pozwala ci go przetestować, a jeśli kupisz go online, sprawdź to dwukrotnie POLITYKA ZWROTÓW Zanim go kupisz, upewnij się, że jest rozsądny.

3. Bądź świadomy kompatybilności

Coraz częściej popełnianym błędem przy zakupie laptopa jest nie sprawdzanie kompatybilności portów. Obecnie większość laptopów korzysta z portów USB-C, dopóki jeszcze je masz kilka urządzeń korzystających z portów USB-A.

Jak używać Przypomnień na swoich Macach i dlaczego powinieneś

To prawda, że ​​\u200b\u200bten problem niezgodności można rozwiązać, kupując klucz sprzętowy. Jednak zamiast wydawać więcej pieniędzy, warto sprawdzić, czy porty komputera są kompatybilne z większością urządzeń, z których będziesz korzystać.

Warto sprawdzić, czy porty komputera są zgodne z większością urządzeń, z których będziesz korzystać.

Warto sprawdzić, czy porty komputera są zgodne z większością urządzeń, z których będziesz korzystać.
(Kurta Knutsona)

4. Planuj na dłuższą metę

Podobnie jak przy podejmowaniu decyzji wyłącznie na podstawie ceny, nie spiesz się z zakupem laptopa w oparciu o bieżące potrzeby, ponieważ chcesz, aby komputer działał co najmniej kilka lat. Dlatego przed zakupem zawsze warto:

 • Sprawdź pojemność i funkcje swojego obecnego urządzenia
 • Ogranicz liczbę używanych aplikacji i usług
 • Zastanów się, czego będziesz potrzebować, aby przetrwać kilka następnych lat

Niekoniecznie musisz mieć najbardziej zaawansowany i nowoczesny model; Jednak zawsze powinieneś kupować taki, który będzie przynajmniej ulepszeniem twojego obecnego urządzenia i pozwoli ci go rozwijać dla wszystkich twoich przyszłych potrzeb.

Jak włączyć podświetlenie klawiatury na komputerze Mac

5. Rozmiar ma znaczenie

Przy wyborze laptopa zawsze powinieneś brać pod uwagę Złotowłosą. W zależności od upodobań, niektóre mogą być za duże, inne za małe, co prowadzi do tego, że chcesz mieć „właściwy” model dla siebie.

READ  Apple udostępnia symbol zastępczy transmisji na żywo z wydarzenia „Wonderlust” w serwisie YouTube

Można to szybko ustalić na podstawie kilku czynników:

 • Jeśli zamierzasz używać go częściej w podróży lub w domu
 • Gdzie planujesz go używać i/lub do czego zamierzasz go używać
 • Twoja wizja i wymagania dotyczące pisania.

Załóżmy, że planujesz używać laptopa wyłącznie w domu. W takim przypadku potężne urządzenie mierzące 15 cali lub więcej będzie prawdopodobnie bardziej odpowiadać Twoim potrzebom, o ile masz miejsce na biurku lub w innym miejscu, w którym planujesz pracować.

Zapytaj Kurta: Czy mogę zostawić komputer w stanie uśpienia, czy powinienem go wyłączyć?

Te urządzenia mogą nie pasować do wybranego plecaka lub nosidełka, a jeśli ważą około 10 funtów lub więcej, nie będą mile widziane na twoich ramionach.

Jeśli często pracujesz w ruchu, mniejsze urządzenie, mierzące około 11 cali, może być dla Ciebie bardziej odpowiednie. Jednak, jak wspomniano przed zakupem, najlepiej najpierw wypróbować, ponieważ możesz mieć problemy z pisaniem na mniejszej klawiaturze; Najlepszym sposobem jest zrobienie urządzenia gdzieś pośrodku.

Jeśli często pracujesz w ruchu, mniejsze urządzenie, mierzące około 11 cali, może być dla Ciebie bardziej odpowiednie.

Jeśli często pracujesz w ruchu, mniejsze urządzenie, mierzące około 11 cali, może być dla Ciebie bardziej odpowiednie.
(Kurta Knutsona)

Oczywiście najważniejszym błędem, jaki każdy może popełnić przy zakupie nowego laptopa, jest podejmowanie decyzji na podstawie tylko jednego czynnika. Przed podjęciem ostatecznej decyzji konieczne jest rozważenie różnych potrzeb i powodów zakupu. Biorąc pod uwagę te pięć czynników, masz gwarancję, że w niedalekiej przyszłości przyniesiesz do domu urządzenie, które sprawi, że poczujesz się dobrze.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Aby uzyskać więcej wskazówek technicznych, zapisz się do bezpłatnego biuletynu CyberGuy, klikając link „Bezpłatny biuletyn” u góry mojej witryny.

Prawa autorskie 2023 CyberGuy.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły i treści CyberGuy.com mogą zawierać linki partnerskie, które przynoszą prowizję przy dokonywaniu zakupów.

READ  17-letni podejrzany o wyciek GTA 6 złapany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *