Giganci ponownie łączą totem dżihadu z DC Ravens Wink Martindale

Jihad Ward ma nadzieję, że Wink przychyli się do niego.

Giants podpisali Warda jako pierwszego rushera dodanego podczas wolnej agencji, wierząc, że ponowne połączenie byłego rekruta drugiej rundy z koordynatorem defensywy Wink Martindale może zaowocować opłacalną produkcją, gdy jest to najbardziej potrzebne.

„Chciałem pojechać gdzieś, gdzie czuję się komfortowo, a Wink jest jednym z tych trenerów, którzy w zasadzie sprawią, że przedłużę moją karierę, aby być najlepszym, jakim mogę być” – powiedział Ward w poniedziałek z centrali Giants. „Wink jest jednym z trenerów, którzy wykonali ze mną świetną robotę, kiedy byłem krukiem, więc jestem tu teraz i jestem gotów wygrać kilka meczów”.

Mając w sumie cztery zdobycze w 21 meczach dla Kruków w latach 2019-20, 27-letni Ward zarobił 2,5 miliona dolarów kontraktu wolnego agenta z Jaguarami. Dodał jeszcze dwa worki i 17 uderzeń do 457 uderzeń defensywnych – najwięcej od 636 jako debiutant w Raiders – w 17 meczach.

Kruki kończą defensywnie Jihad Ward (53) zwalnia rozgrywającego Daniela Jonesa w 2020 roku.
AP

„Mogę wiele dać zespołowi” – ​​powiedział Ward. „Najważniejszą rzeczą, jaką mogę wnieść do stołu, jest po prostu próba wygrywania meczów i przejęcia kontroli nad przewagą, a następnie zdominowania linii D. Myślę, że mogę być jednym z najlepszych graczy i jednym z najlepszych graczy D-lin. Tak więc, kiedy grasz z Giants, wspomniana będzie linia D”.

Głównymi inwestycjami Giants w ich linię defensywną jest para rywali – były zawodnik pierwszej rundy Dexter Lawrence i były pro Bowler Leonard Williams – którzy mają 31,5 miliona dolarów w limicie pensji w 2022 roku. 10. sezon był wykluczony. torby w 2019 r.), odkąd Jason Pierre-Paul zamienił się, a Giants zmienili 3-4 bazy w 2018 r.

Martindale odziedziczył swoich zewnętrznych graczy Aziz Ogulari i Quincy Roche po tym, jak obiecali debiutancki sezon. Ale jeśli Martindale ma udowodnić swój styl — Kruki prowadziły ligę w procentach błyskawicznych w trzech z ostatnich czterech sezonów — wtedy głębia i nowe nogi mają znaczenie.

READ  Dustin z Dodgers może przejść operację prawego łokcia poza sezonem: co to oznacza dla Los Angeles
Ówczesny koordynator obrony Kruków, Don Martindale, przygląda się z boku podczas meczu piłki nożnej przeciwko Cincinnati Bengals, niedziela, 26 grudnia 2021 r. w Cincinnati.
Koordynator obrony Don „Wink” Martindale spogląda z linii bocznej z Krukami w zeszłym sezonie.
AP

„Zasadniczo po prostu poddaję się tej agresji” – powiedział Ward o filozofii Martindale’a. „Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjedziemy. To jest jego styl. Przyjdziemy do ciebie.”

Wygląda na łatwe. to nie jest. Nawet dla Warda, który twierdzi, że może ustawić się w każdej sytuacji na froncie.

„Jedyną rzeczą jest to, że z resztą linii D, która jest tutaj, musimy po prostu zrozumieć różne typy interfejsów” – powiedział Ward. „To dla nas bardzo trudne i zmienimy schemat w zależności od tego, jaki jest personel. Będzie dużo [creating] Zamieszanie i różnorodność”.

Ward dorastał jako kibic Eagles w Filadelfii, ale jego rozwój piłkarski rozpoczął się w nieistniejącym już Międzynarodowym Instytucie Technologii, znajdującym się przy Siódmej Alei na Manhattanie. Wysiadł autobusem, promem i metrem ze swojego akademika, aby odebrać sprzęt do ćwiczeń — wszystko było tego warte, gdy rekrut z Illinois zauważył jego film z gimnazjum.

„To była część bycia dorosłym” – powiedział Ward. „Tak to opisuję. Chodzenie do szkoły zajmuje mi trzy godziny dziennie, więc teraz jest zupełnie inaczej, ponieważ mam tak mało pieniędzy. Wszystko staje się trudniejsze, gdy nie masz pieniędzy. Więc kiedy wrócę tutaj, myślę po prostu o tamtych czasach, jak w stylu: „Cholera, naprawdę mi się to udało przez dwa lata”. Jednak będę go tu kochać na zawsze. Cieszę się, że wróciłem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *