Smartfon OnePlus publikuje przecieki z mapy drogowej i sześć urządzeń dostępnych do września

Wygląda na to, że OnePlus przygotowuje się do bycia Oppo pod inną nazwą, ponieważ w tym roku znacznie rozszerza swoją ofertę produktów po udanej fuzji z siostrzaną firmą. I nie chodzi tylko o więcej smartwatchów, których powinniśmy się spodziewać w tym roku.

Według nowej plotki pochodzącej z wiarygodnego źródła, OnePlus ma ujawnić sześć nowych urządzeń do końca września. To znacznie więcej niż kiedykolwiek. Zanurzmy się.

Okej, więc pierwszy nadchodzący telefon nie jest technicznie nowym telefonem, to OnePlus 10 Pro w końcu ma swoją międzynarodową premierę, a to powinno nastąpić przed końcem tego miesiąca.

Następnie, w kwietniu, OnePlus Nord CE 2 Lite po wielu tygodniach przecieków, plotek i spekulacji trafi do oficjalnej strony. Pod koniec kwietnia lub na początku maja pojawi się OnePlus Nord 2T, w maju zapowiedziany zostanie również OnePlus 10R.

W lipcu zaplanowano oficjalną premierę OnePlus Nord 3, który może się również nazywać Nord Pro – wszędzie lub tylko na niektórych rynkach. Wreszcie, jeśli chodzi o wyciekający plan, mamy OnePlus 10 Ultra (alternatywna nazwa: OnePlus 10 Pro Plus), który powinien zostać ujawniony we wrześniu.

Wszystko to z pewnością będzie wymagało dużo pracy, aby oprogramowanie było aktualne i wolne od błędów, miejmy nadzieję, że OnePlus zrobi to lepiej niż w niedawnej przeszłości.

źródło

READ  Assassin's Creed Nexus dla Oculus Quest 2 to pierwsza z serii przygoda VR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *