Główny asystent Jeffa Stotlanda, Roy Istvan, odchodzi z Eagles na rzecz Browns – NBC Sports Philadelphia

W nieco zaskakującym posunięciu Roy Istvan, wieloletni główny asystent Jeffa Stoutlanda, opuścił Eagles i zajął to samo stanowisko w sztabie Kevina Stefańskiego-Browna.

Istvan – asystent trenera linii ofensywnej drużyny Eagles od 2019 roku – został zatrudniony jako asystent trenera linii ofensywnej pod okiem nowego trenera drużyny Browns, Andy’ego Dickersona, ogłosili Browns na swojej stronie internetowej w czwartek rano. Dickerson zastąpił Billa Callahana – trenera linii ofensywnej drużyny Eagles pod wodzą Raya Rhodesa – i obecnie jest trenerem linii pod okiem swojego syna Briana, nowego głównego trenera Tytanów.

Związek Istvana ze Stoutlandem sięga ponad 30 lat. Istvan grał w Stoutland, a pod koniec lat 80. był trenerem drużyny Stout w Southern Connecticut State. Dołączył do Eagles w 2019 roku, po prawie trzech dekadach trenowania w college'u.

W zeszłym tygodniu Stoutland zamieścił w mediach społecznościowych film, który pośrednio nawiązał do jego powrotu do sztabu Nicka Sirianniego, który jak dotąd jest jedynym asystentem trenera Eagles na rok 2023, o którym wiemy, że powrócił pod okiem nowych koordynatorów Kellena Moore'a i Vica Fangio.

Istvan zobaczy w Cleveland wiele znajomych twarzy.

Na początku tego miesiąca Stefański zatrudnił Dosa Staleya jako trenera biegaczy, a Stefanski i Staley grali w drużynie Eagles w latach 2019 i 2020 pod wodzą Douga Pedersona. Koordynator obrony Browns, Jim Schwartz, był tu także z Istvanem. Dyrektor generalny Browns, Andrew Berry, był także wiceprezesem Eagles ds. operacji piłkarskich w 2019 roku.

Istvan jest siódmym asystentem trenera Nicka Sirianniego na rok 2023, o którym wiadomo, że nie pracuje już w zespole.

Koordynator ataku Brian Johnson jest teraz koordynatorem gry podań w drużynie Commanders, koordynatorzy obrony Sean Desai i Matt Patricia odeszli, ale nie zostali zatrudnieni gdzie indziej, trener rozgrywających Alex Tanney jest koordynatorem gry podań Colts pod wodzą Shane’a Steichena, a starszy asystent ataku Marcus Brady to gra podań Chargers. Koordynatorka Tracy Rucker jest trenerem linii defensywnej pod okiem koordynatora obrony Titans Denarda Wilsona, byłego drugorzędnego trenera Eagles, a drugi trener DK McDonald jest współkoordynatorem obrony w Kansas.

READ  Wyniki w łyżwiarstwie figurowym: Camila Valeeva prowadzi krótki program

Asystenci, których losy jeszcze nie są nam znane, to trener biegaczy Jamil Singleton, trener odbierających Aaron Moorhead, trener ciasnych końcówek Jason Michael, trener biegaczy DJ Elliott i trener krawędzi Jeremiah Washburn, a także wielu asystentów trenerów i kontrola jakości trenerzy. .

W ciągu pięciu lat Istvana w Stoutland drużyna Eagles miała czterech ofensywnych liniowych, którzy zaliczyli łącznie 11 meczów Pro Bowl – Jason Kelce pięć, Lane Johnson trzy, Landon Dickerson dwa i Brandon Brooks jeden.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *