Google testuje wersję beta nowego Pixel Call Screen, prawdopodobnie z AI

Pixel Call Assist to jedna z charakterystycznych funkcji telefonu Google i firma aktywnie nad nią pracuje testowanie beta Nowe możliwości ekranu kontaktu.

Ta wersja beta przeszła pod radar przed dzisiaj, ponieważ Google ogłosi to w połowie maja. Istnieją dwa aspekty tej wersji beta ekranu połączeń, począwszy od aktualizacji interfejsu użytkownika ustawień. Pod koniec tego miesiąca użytkownicy zaczęli zauważać uproszczone ustawienia ekranu połączeń. Od tego czasu szeroko wprowadzono nowe opcje „poziomu ochrony”:

  • Maks.: Ekran nieznanych numerów i odrzucanie spamu
  • Moderator: sprawdzanie podejrzanych połączeń i odrzucanie spamu
  • Podstawowe: odrzucaj tylko znany spam

Wydaje się, że intencją Google stojącą za tą zmianą jest prostota, ale niektórzy wolą poprzednią ilość szczegółów.

Tymczasem duża zmiana w Pixel Call Screen w ramach tej wersji beta to „bardziej naturalna seria komunikatów głosowych, które pozwalają określić, kto dzwoni i dlaczego”.

Google testuje to z niektórymi właścicielami Pixela 6 i nowszych urządzeń w USA. Oczywiście wymagany jest Tensor, co wskazuje, że sztuczna inteligencja urządzenia jest wykorzystywana. Celem jest „poprawa możliwości ekranu połączeń i ograniczenie automatycznych połączeń, dając ci czas i spokój ducha”.

Jakie urządzenia mogą otrzymać wersję próbną?

Urządzenia, które mogą otrzymać tę wersję beta, to Pixel 6 lub nowszy w Stanach Zjednoczonych.

Jak sprawdzić ustawienia ekranu połączenia, aby włączyć/wyłączyć tę funkcję?

Możesz to sprawdzić Przydatny artykuł Kroki, aby sprawdzić ustawienia ekranu połączenia.

Kiedy to będzie dostępne dla wszystkich?

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji, gdy ta funkcja zostanie uruchomiona.

Aby przekazać opinię na temat swoich wrażeń, kliknij przycisk Pomóż nam udoskonalić opinię w aplikacji Phone by Google, gdy pojawi się on na karcie Ostatnie.

Firma kończy na tym, jak „nie może się doczekać podzielenia się więcej o naszej pracy nad tym projektem w nadchodzących miesiącach”.

READ  Losowe: Czegoś brakuje na plakacie filmu Mario, a internet to zauważył

Pojawia się, gdy Google w kwietniu drażnił się z „dalej” w tym roku Pixel Call Screen za pomocą „wieloetapowej, wielozadaniowej konwersacyjnej sztucznej inteligencji”.

…przyszłość, w której już nigdy nie będziesz się martwić na myśl o dzwoniącym telefonie. Zawsze powinien być moment, w którym zakładasz, że to coś ważnego lub coś zabawnego. Nic nie powinno ci przeszkadzać. Jednocześnie nigdy nie powinieneś czuć się nieskuteczny lub nieproduktywny podczas jakiejkolwiek rozmowy telefonicznej.

Spodziewaliśmy się, że może to obejmować duże modele językowe (LLM) i być zaplanowane przy użyciu Pixela 8. Jednak z formuły beta wydaje się, że skorzysta również starszy sprzęt Tensor.

Więcej o Pixelu:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *