Gracze Destiny 2 dowiedzą się więcej o Zasłonie w grze raczej wcześniej niż później, mówi dyrektor gry Joe Blackburn

Od czasu premiery Lightfall pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w kampanii fabularnej i czym jest „Zasłona”, o której wiedzą wszyscy oprócz Guardiana.

Doprowadziło to do wielu krytyków w społeczności Destiny 2, opisujących kampanię fabularną Lightfall jako krok wstecz w stosunku do historii The Witch Queen. Dobrą wiadomością jest to, że niedawno odwiedził reżyser gry Destiny 2, Joe Blackburn Podcast znajomych na sekundę Gdzie odpowiedział na niektóre pytania graczy po Lightfall.

Kiedy Skill Up (Ralph Panebianco) pyta o Zasłonę i czym ona jest, Blackburn odpowiada: „Jeśli mamy sytuację, w której gracze mówią:„ Jest taka rzecz w grze i chcę wiedzieć o niej więcej ”, co jest sytuacja, w której Zasłona była wcześniej, czego nie chcemy, cóż, napisali to w czymś poza grą.

Obraz: Bungie

„To, na czym naprawdę się teraz koncentrujemy, to… cóż, mamy pewne elementy, o których ludzie powinni wiedzieć więcej, wprowadźmy tę wiedzę do gry, w tym miejscu, gdzie jej nie ma [like] Po 6 miesiącach możesz obejrzeć ten film na YouTube, aby zobaczyć, co to jest. Tak powinno być, idź i zagraj w grę, aby się dowiedzieć.

„Jesteśmy zdecydowanie podekscytowani, że w tym roku dowiemy się więcej o The Veil, ale niestety nie dzisiaj w tym podcaście”.

Kiedy Ralph pyta, czy gracze mogą spodziewać się więcej informacji o Zasłonie wcześniej niż później w grze, Blackburn odpowiada „Tak”. Ostatnio Bungie również otwarty W Season of the Deep gracze rozpoczną nową misję, w której „gracze będą eksplorować miasto, aby poznać naturę Zasłony poprzez badania Ozyrysa i nowo ujawnione zbiorowe dane Ishtar”.

Ta misja będzie dostępna dla wszystkich graczy Lightfall, niezależnie od tego, czy kupiliście Season of the Deep, czy nie. Cały odcinek podcastu FPS można obejrzeć poniżej.

READ  Dead Island 2 wreszcie pokazuje nową rozgrywkę po ośmiu latach

Destiny 2 Lightfall jest już dostępne na PlayStation, Xbox i PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *