Gracze Elden Ring nie będą już potrzebować DLC, aby uzyskać bezpłatne nowe funkcje

zdjęcie: Bandai Namco

Wyobrażam sobie przekrój ludzi, którzy Ciągle gra Pierścień Al-Dina Ale oni tego nie kupują Cień Erdtree ekspansja bardzo mały. Jednak ci ludzie mają szczęście, ponieważ nadal będą mogli skorzystać z bezpłatnej aktualizacji, która będzie dostępna wraz z zawartością do pobrania. Oprócz różnych zmian w rozgrywce, znacznie usprawnią zarządzanie ekwipunkiem, a nawet dodadzą więcej fryzur.

FromSoftware zapowiedziało dziś zmiany w krótkim wątku na Twitterze. „Aktualizacja dla Pierścień Al-Dina Podstawowa gra i pierwszy patch do gry Cień Erdtree Zostanie on rozprowadzony 20.06.2019 przez firmę książki. „Aktualizacja zawiera poprawki błędów, korekty balansu i kilka nowych funkcji”.

Największa zapowiadana zmiana dotyczy przedmiotów. Już nie będziesz zbierać rzeczy, a potem nie będziesz mieć pojęcia, gdzie trafiły one do Twojego ekwipunku. Nowo zdobyte przedmioty będą teraz oznaczone wykrzyknikiem na ikonach, aby gracze mogli je zaznaczyć. Dodatkowo, ostatnio nabyte przedmioty otrzymają własną, zupełnie nową zakładkę ekwipunku. To była zmiana Ludzie zauważyli Kiedy jest to praktyczne Cień Erdtree DLC ukazało się na początku tego miesiąca i wydawało się, że stanowi ogromny dobrodziejstwo poprawiające jakość życia.

Czytaj więcej: Przekonałem się, że właśnie o to chodzi w DLC Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

Zmodyfikowano także pule przywołań. Aktywne grupy przywołań zostaną teraz przeniesione do nowego dodatku do gry, a poszczególne grupy przywołań można włączać i wyłączać w menu funkcji nowej mapy. Pierścień Al-Dina Otrzyma także pięć nowych fryzur, które gracze mogą wybrać podczas tworzenia postaci lub podczas korzystania ze stojaka z chmurnym lustrem lub funkcji odrodzenia Rennali. Podoba mi się historia, która kryje się za tym, czego według nich brakowało w grze i dlaczego.

Ale to wszystko to tylko wierzchołek góry lodowej. Gracze mogą dowiedzieć się o pozostałych zmianach i funkcjach, które pojawią się w aktualizacji, gdy zostanie ona udostępniona. Cień Erdtree Tymczasem jego łatka zostanie wydana 21 czerwca. DLC jest dostępne od północy czasu lokalnegoz możliwością wstępnego pobrania na PlayStation, a gracze na Xbox mogą uzyskać wcześniejszy dostęp, jeśli zmienią swój region na Nową Zelandię. Czas zdobyć kolejne poziomy w grze podstawowej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

READ  PSA: Gry PS Plus Extra Premium usunięte z usługi, których nie musisz zachowywać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *