Graysona Murraya znaleziono w rezydencji na Florydzie, bez widocznych śladów przestępstwa

Według raportu Departamentu Policji w Palm Beach Gardens Grayson Murray wrócił na Florydę po wycofaniu się w piątek z wyzwania rzuconego przez Charlesa Schwaba w Fort Worth w Teksasie i został zauważony w mieszkaniu w Palm Beach Gardens około godziny 11:00 w sobotę.

Z oświadczenia wydanego w niedzielę przez jego rodziców wynika, że ​​30-letni Murray, który na początku tego roku dwukrotnie zwyciężył w PGA Tour, w tym w Sony Open na Hawajach, odebrał sobie życie. Z raportu policyjnego wynika, że ​​nie doszło do ewidentnego przestępstwa i żadne inne informacje nie zostaną podane do wiadomości publicznej.

Golfista wycofał się po rozegraniu 16 dołków w drugiej rundzie w Colonial Country Club, mówiąc swojemu partnerowi Peterowi Malnati, że nie czuje się dobrze.

Na początku tego roku Murray opowiedział o swoich problemach z uzależnieniem od alkoholu i jest podekscytowany możliwością pomagania innym. Najwyraźniej odmienił swoje życie i po latach zmagań odniósł sukces na trasie.

W zeszłym roku Murray dwukrotnie wygrał Korn Ferry Tour, aby zapewnić sobie kartę PGA Tour na rok 2024 i szybko wygrał swój pierwszy turniej w Honolulu, uderzając 40 stóp, pokonując Keegana Bradleya i Bena Anna.

To zwycięstwo było jego pierwszym tytułem Masters i zapewniło mu miejsce we wszystkich pozostałych popisowych wydarzeniach w tym roku. Na tydzień przed śmiercią zakwalifikował się do zawodów PGA Championship i po dwóch tygodniach został zwolniony z US Open.

READ  Ogromne fale i zagrażające życiu warunki na plaży nawiedzają wybrzeże Kalifornii trzeci dzień z rzędu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *