Green Bay Packers podpisuje kontrakt z CB Kessian Nixon

w piątek, Doug Cade z raportów Pro Football Focus Że Green Bay Packers podpisze Casey Nixon w tylnym rogu. Najeźdźcy z Las Vegas mają szansę licytować za Nixona, wtedy ograniczonego wolnego agenta, ale to nie pasuje Zdecydowałeś się nie robić w marcuczyniąc Nixona nieograniczonym wolnym agentem.

Nixon jest bardziej graczem drużyn specjalnych niż prawdziwym graczem narożnym, 692 specjalne drużyny rozegrały rozliczenia Ponad trzy lata z Raiders do zaledwie 273 strzałów defensywnych. Strzelił dwa główne gole w obronie dla drużyny, ale w 2020 roku oddał 155 strzałów, co stanowi zaledwie 15 procent wszystkich strzałów defensywnych Las Vegas.

Grając po defensywnej stronie piłki, Nixon był zasadniczo zewnętrznym tyłem piłki, co jest nieco zaskakujące w przypadku defensywnych pleców. Zawarte w zaledwie włosach powyżej 5’10 cali – płaskie. Nixon nie był ogólnie elitarnym sportowcem podczas procesu przed draftem w 2019 roku, ale wykonał 4,42 sekundy na 40 jardów, co wydawało się dobrze przekładać na trzeci etap futbolu.

W Specials Nixon grał z odbicia z okładki, odbił się od odbicia, był strzelcem na łódce i biegał z odrzutem. Te role grali zazwyczaj tacy gracze jak Isaac Yadom, Equanimos St. Brown i Malek Taylor. Ponieważ Yiadom (Houston) i St. Brown (Chicago) podpisali kontrakty poza sezonem, sensowne jest, aby koordynator specjalnych zespołów, Rich Bisachia, za pośrednictwem Las Vegas sprowadził jednego ze swoich „kumpli”, aby wypełnić tę rolę.

Ten ruch może pomóc w grze liczbowej na szerokim odbiorniku, w przebiegły sposób. Czyniąc Taylora bardziej zdatnym do użytku, mógł odblokować prawdziwe miejsce przyjęcia w zespole. Allen Lazard, Randall Cope i Amary Rodgers są domyślnymi blokadami menu, tak jak obecnie, co utrudnia grę w liczby graczom, którzy chcą dodać gracza weterana. A Podwójne zanurzenie z wieloma wyborami odbiornika w wersji roboczej. Pamiętaj, że Lazard i Cobb są w sezonach kontraktowych, co powinno być ważne dla wieloletniego planu zespołu.

READ  Fan Padres, dyrektor generalny 49ers John Lynch „chory” Bob Melvin opuścił San Diego dla Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Taylor zagrał 313 występów specjalnych w Green Bay w ciągu swoich dwóch lat spędzonych w Packers, ale w 2021 r. strzelił tylko 32 ofensywne strzały dla drużyny. 15 padło w pierwszym tygodniu kosza na mecz przeciwko New Orleans, a kolejne pięć przeciwko Arizona Cardinals, gdy Green Bay był najlepszy trzech odbiorników nie mogło grać.

Nixon został umieszczony w rezerwie kontuzjowanych dla Najeźdźców podczas ostatnich cięć w składzie z powodu kontuzji nogi, ale został aktywowany w październiku, kiedy natychmiast przejął kierownictwo specjalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *