Grimes ujawnia rzadkie zdjęcie jej i dziecka Elona Muska, Exa Dark Sideræl

Elon Musk i Grimes witają dziecko numer 2

Grimes Może mieć na rękach aspirującego miłośnika muzyki.

Piosenkarka „Zapominając” udostępniła rzadkie zdjęcie swojej córki Exa Dark Sideræl MuskKogo dzielisz ze swoim byłym? Elona Muska— Jak mała dziewczynka opiera się o książkę i zakłada różową kokardę na głowę.

Grimes skomentował Udostępnianie na Twitterze„Moja córka tańczy techno do tej wersji Birth Tragedy Nietzschego – What a Queen”.

Kto jeszcze mógłby być w ruchu 9-miesięczne dziecko? Grimes ujawnił w innym tweecie, że jej córka „ją ją kocha” Borys Brigsza O mój Boże, ona jest taka hardkorowa”, odnosząc się do niemieckiego DJ-a.

Artysta „Genesis” Odsłonięty marzec 2022 że prywatnie powitała Exę przez surogatkę w grudniu 2021 roku. Zanim jednak Grimes zdążyła sama przekazać tę wiadomość, noworodek wygłosił przemówienie, płacząc w innym pokoju podczas osobistego wywiadu z matką. Targowisko próżności.

– Jej pełne imię to Exa Dark Sideræl Musk – powiedział Grimes. Targowisko próżności. Exa jest odniesieniem do terminu superkomputer exaFLOPS (zdolność do wykonywania 1 trylionów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę).Ciemność tymczasem jest „niewiadomą”. Ludzie się tego boją, ale tak naprawdę jest to brak fotonów. Ciemna materia to najpiękniejszy sekret naszego wszechświata.”

READ  Wordle 366 20 czerwca Wskazówki - Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *