Grupy energetyczne atakują kierownictwo Bidena z powodu ich niechęci do zwiększania krajowej produkcji ropy

Celem są dwie amerykańskie grupy energetyczne Administracja Bidena Zwolniony w kraju Olej A produkcja gazu, jeden pięciocyfrowy zakup reklam, a drugi jego prezydent będzie zeznawał przed panelem Senatu w przyszłym tygodniu.

Sojusz Energetyczny Stanów Zjednoczonych rozpoczął pięciocyfrową kampanię reklamową przeciwko prezydentowi Bidenowi i jego administracji za „wysyłanie mieszanych sygnałów”. Energia Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Widok jack dyni w szybie naftowym na polu naftowym. Ten układ jest powszechnie stosowany w przypadku małych odwiertów przybrzeżnych wydobywających ropę. (Obrazy AP / iStock / AP)

Republika Pensylwanii potępia „całkowity atak” Bidena na potęgę USA

Reklama – „Co to jest?” – Biden, sekretarz ds. energii Jennifer Granholm i John Kerry, specjalny wysłannik prezydenta USA ds. zmian klimatycznych, dzielą się swoimi poglądami na temat odrzucenia produkcji ropy w Stanach Zjednoczonych.

„No to jest” reklama nasuwa pytanie. „Potrzebujemy wyraźnego wsparcia dla krajowej produkcji energii”.

Reklama zostanie wyemitowana w Waszyngtonie i 12 stanach – Arizonie, Kalifornii, Massachusetts, Maryland, Michigan, Nevadzie, New Jersey, Nowym Jorku, Oregonie, Pensylwanii, Teksasie i Waszyngtonie – Amerykanie nadal odczuwają ból. Pompa.

A Raport Ogłoszony w tym tygodniu Thomas Pyle, przewodniczący amerykańskiej koalicji energetycznej, powiedział, że administracja Bidena „zrobiła wszystko, co mogła, aby zdusić krajową produkcję energii”. Projekt Uwalnianie miliona baryłek ropy dziennie ze strategicznych rezerw ropy naftowej w USA przez następne sześć miesięcy nie jest „zrównoważonym planem obniżenia cen”.

Pyle poczynił podobne uwagi w niedawnym wywiadzie dla Fox Business. „Pomimo ich retoryki administracja Bidena nie zrobiła absolutnie nic, aby promować produkcję gazu ziemnego i ropy naftowej w USA. W rzeczywistości bardzo to utrudniają” – powiedział wtedy Pyle. „Ból w pompie jest prawdziwy. Ta administracja sprawia, że ​​jest gorzej, a nie lepiej”.

Zachodnia Koalicja Energetyczna również odpiera administrację Bidena za to, że nie chce zwiększać krajowych dostaw ropy. We wtorek Kathleen Skama, przewodnicząca Koalicji Zachodniej Energii, będzie zeznawać na posiedzeniu Rady Biznesu Senatu.

„Prezydent Biden ma na celu odejście od swojej polityki dotyczącej zmian klimatycznych, wyeliminowanie federalnej produkcji ropy naftowej i gwałtowny wzrost cen energii dla amerykańskich producentów” – powiedział Scoma w oświadczeniu udostępnionym Fox Business. „Nie mogę się doczekać zeznań we wtorek, aby omówić, w jaki sposób jego polityka tłumi amerykańską produkcję i jak można ją odwrócić”.

Biden, Rosja Ukraina wojna, rosyjska ropa, wojna, konflikty

W czwartek 31 marca 2022 r. prezydent USA Joe Biden rozmawiał o obniżeniu cen energii w biurowcu Eisenhower Administration w Waszyngtonie. (Al Drago / Bloomberg przez Getty Images / Getty Images)

Podobnie do stanowiska przyjętego przez American Energy Alliance i Western Energy Alliance, US Petroleum Corporation w tym tygodniu zaatakowało Bidena i członków jego kierownictwa, twierdząc, że istnieje „zasadnicze nieporozumienie dotyczące zasad leasingu”.

Pobierz Fox Business, klikając tutaj

„Najlepszą rzeczą, jaką Biały Dom może teraz zrobić, jest usunięcie barier utrudniających inwestowanie w produkcję energii i infrastrukturę w USA”. Powiedział Prezes i dyrektor generalny API Mike Somers.

„Kierownictwo ponownie ma fundamentalne nieporozumienie dotyczące zasad leasingu” – dodał Somers. „Produkcja leasingu utrzymuje się na wysokim poziomie od ponad dwóch dekad, a prawie dwie trzecie leasingów to produkcja gazu ziemnego i ropy naftowej. Mając prawie 5000 pozwoleń oczekujących na zatwierdzenie przez kierownictwo i tysiące toczących się spraw sądowych, jesteśmy gotowi do pracy. Zapewnij dostęp do niezawodnej energii.

Według średniej krajowej wynoszącej 4,20 USD za galon gazu AAA1,30 USD więcej niż w tym samym czasie w zeszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.