Gwarancja Pokémon Scarlet & Violet Kolekcja przełączników Killer 2022

Łącze BOTW 2 ściga się do zachodu słońca w 2022 roku, zanim jego gra zostanie opóźniona.

zdjęcie: Nintendo

I tak po prostu, Nintendo Switch ma być największym rokiem od jego premiery. Kawałki powoli przesuwały się na swoje miejsce (i mogą nie wytrzymać), ale przynajmniej na papierze przenośna konsola 2022 ma być trzymana przez Legendy Pokemonów: Arceus A The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, z dużą ilością pomiędzy. Znowu jest rok 2017, ale jest większy.

W tym roku pojawiła się premiera Switcha z DÓŁ Następnie kontynuuj z Spluton 2 A Mario Odyseja W następnych miesiącach. Wyglądało to na wypadekczęściowo z powodu DÓŁ Miało pojawić się na Wii U lata temu i raczej się nie powtórzy. Jednak, gdy uderzy w klawisz średnia żywotność jego urządzeńWydaje się, że tak się dzieje.

Kalendarz Nintendo Edition może cię zhakować. To właśnie wydarzyło się zeszłej jesieni, kiedy dla Switcha wydawało się, że to senny sezon Skończyło się na konkurencjidzięki ciągłemu strumieniowi hacków z Strach Metroid do Pokemon Genialny Diament A lśniąca perła. To się powtórzy w tym roku po niespodziewanym podwójnym uderzeniu, które zaczęło się od Nintendo Direct na początku tego miesiącai zakończył się najnowszym Pokemon prezenty podczas weekendu.

Pierwsze wydarzenie ujawniło i potwierdziło dużą liczbę nowych gier Spluton 3 Uderzy tego lata. Drugi zszokował fanów, ogłaszając, że w 2022 roku zobaczymy nie tylko najbardziej ambitne wydawnictwo Pokemony Gra sprzed lat, ale też otwarty świat Gen 9 w postaci szkarłatny pokemon A Fioletowy. Oto kilka innych najważniejszych wydarzeń z nadchodzącego składu:

 • strategia trójkąta – 4 marca
 • Kirby i zapomniana kraina – 25 marca
 • Nintendo Switch Sport – 29 kwietnia
 • Mario Strikers: Battle League – czerwiec 10
 • Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje – 24 czerwca
 • Spluton 3 – lato
 • Kroniki Xenoostrza 3 – Wrzesień
 • Mario + Rapids iskry nadziei – do ustalenia 2022
 • bagneta 3 – do ustalenia 2022
 • pokemon szkarłatny i fioletowy – do ustalenia 2022
 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild sequel – do ustalenia 2022

Dzieciaki Squid ze Splatoon 3 zbierają się razem i podziwiają skład Switcha 2022.

zdjęcie: Nintendo

W tym roku pojawi się też sporo mniejszych portów i regenerowanych. Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp Pojawia się w kwietniu. Podróżnik Octopath المسافر– Wersja 2.5D nielokalnego, klasycznego stylu JRPG, Żyj pełnią życia, Zostanie wydany w lipcu. Witam gry jakoś Niebo niczyje na przełączniku. Mario Kart 8najlepiej sprzedająca się gra na dwie różne konsole, to w zasadzie W przyszłym roku podwoi się.

Nintendo po cichu zaczęło kłaść podwaliny pod to w 2021 roku z Aktualizacje na Spluton 3A bagneta 3 A DÓŁ 2. Ale dyskretny sposób, w jaki upuszczała twarde randki w ostatnich tygodniach, sprawiał wrażenie, jakby uderzała wszystko na raz. ten MarioTwórca często jest dowcipny, jeśli chodzi o zagłodzenie swoich odbiorców, a następnie nie składanie obietnic i nadmierne dostarczanie. Jednak w tym roku przewróciła już większość swojej ręki i może być jej najsilniejsza od lat, jeśli rzeczywiście będzie miała szansę zagrać.

To oczywiście świetnie, jeśli. gdy szkarłatny pokemon A Fioletowy Zostało to ogłoszone wczoraj, więcej niż kilku fanów uznało to za wstęp DÓŁ 2 W końcu to się nie skończy w tym roku. Wydaje się, że w dobie Covida Nintendo również ucierpiało z powodu opóźnień w produkcji bardziej niż większość. W tym samym czasie miała szanse pozostać niezobowiązująca w przeszłości, ale wytrwała Potwierdź okno 2022.

Nawet jeśli dojdzie do wycieku, na płycie Switch 2022 wciąż jest wiele, aby uczynić ją jednym z najsilniejszych lat, jakie kiedykolwiek były. Teraz, gdyby tylko Nintendo się skończyło Wind Walker HD Na.

READ  Elon Musk reaguje na mapę pokazującą, jak w linii prostej przepłynąć z Indii do Stanów Zjednoczonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *