Gwiazda „Food Network” Valerie Bertinelli dzieli się „PSA” po tym, jak ludzie skrytykowali jej wygląd

Valerie Bertinelli ostro krytykuje krytyków, którzy komentują jej występ w mediach społecznościowych.

We wtorek gwiazda Food Network opublikowała zdjęcie bez makijażu Film „PSA”. Na Instagramie Konfrontować się z tymi, którzy naśmiewali się z jej siwych włosów i używania filtrów.

„Dzisiaj robię zdjęcia bez filtra, ponieważ niektórzy z Was naprawdę wzdrygają się, gdy decyduję się na użycie filtra, o czym wam mówiłam” – powiedziała. „Czasami używam filtra, czasem nie. Przez większość czasu używam filtra, ponieważ to ja bez makijażu, a to nie jest filtr”.

63-latka zamknęła w mediach społecznościowych użytkowników, którzy oskarżali ją o noszenie peruk w swoich postach.

„Czy możesz mi kupić perukę bez podwijania siwych odrostów, proszę? Ponieważ mam dość obcinania odrostów co dwa tygodnie” – powiedziała, opuszczając głowę, aby widzowie mogli dobrze przyjrzeć się swoim włosom.

Pomimo negatywnych komentarzy prowadząca Mistrzostwa Dzieci w Pieczeniu nie wahała się pochwalić w mediach społecznościowych osób, które były dla niej „naprawdę miłe” i „miłe”.

„Dzięki Bogu, 99,9% z Was to naprawdę mili ludzie, których nie obchodzi, czy mam korzenie, czy nakładam filtr” – powiedziała.

Zwolennicy Bertinelli bronili jej w komentarzach wśród komentarzy na temat jej wyglądu, w tym aktorka „Saved by the Bell” Tiffani Thiessen.

Otwórz obraz modalnie

Bertinelli podziękowała swoim obserwatorom, którzy traktowali ją z „życzliwością” i „życzliwością” w mediach społecznościowych pomimo bolesnych komentarzy, jakie otrzymała.

„Nie dawaj tego żadnemu przyjacielowi energii” – Thiessen powiedział Bertinelliemu, po czym dodał: „To nie jest tego warte. Dosłownie wymazuję i ignoruję ten hałas. Zrobiłem to dla zdrowia psychicznego dawno temu”.

W lipcu ubiegłego roku Bertinelli zamieściła na TikToku film, w którym omawia swoje osobiste doświadczenia z kontrowersyjną praktyką kosmetyczną – botoksem.

Następnie udostępniła zdjęcie z botoksem, zrobione sześć lat temu, po czym powiedziała: „Kształt moich brwi nieco się zmienił.

„I pomyślałam, że to pomoże mi na moje dziedziczne opuchnięte oczy” – powiedziała.

Aktorka „One Day at a Time” nadal zachęcała swoich zwolenników, aby nie „oszukiwali” ludzi w związku z tym, co robią ze swoimi ciałami.

„Nie zawstydzajcie nikogo, jeśli chce coś zrobić, cokolwiek, aby poczuć się lepiej, gdy przebywa w tym szalonym, niestabilnym świecie. Wszyscy jesteśmy w tym razem” – powiedziała.

Wesprzyj HuffPosta

W HuffPost wierzymy, że każdy potrzebuje wysokiej jakości dziennikarstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na drogie subskrypcje wiadomości. Dlatego też staramy się dostarczać szczegółowe, dokładnie sprawdzone wiadomości, które są ogólnodostępne dla każdego.

Nasze zespoły ds. wiadomości, polityki i kultury poświęcają czas i uwagę na ważne badania i analizy, a także na szybkie, ale solidne codzienne działania. Nasze stanowiska ds. życia, zdrowia i zakupów zapewniają dobrze zbadane i sprawdzone przez ekspertów informacje potrzebne do najlepszego życia, podczas gdy HuffPost Personal, Voices i Opinion skupiają się na prawdziwych historiach prawdziwych ludzi.

Pomóż zapewnić każdemu dostęp do wiadomości, przekazując nam zaledwie 1 dolara. Twój wkład będzie bardzo ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *