Gwiazda „RHOSLC” Monica Garcia publikuje zdjęcia Reality Von Tease

telewizja


Monica Garcia ma nowy status złoczyńcy.

Gwiazda serialu „Prawdziwe gospodynie domowe z Salt Lake City”, która podczas wtorkowego finału czwartego sezonu ujawniła, że ​​stoi za popularnym kontem trolli, w nowej sesji zdjęciowej bezwstydnie wcieliła się w postać z Reality Von Tease.

„Wiesz, że mnie kochasz! Xoxo, RVT😘” – powiedziała podpisała serię zdjęć na Instagramie przedstawiająca siebie trzymającą pierwsze strony fałszywych gazet i porównującą ją do „Plotkara”.

„Rozgrzewam dłonie na mostach, które spaliłam” – napisała 40-letnia Garcia na jednym skrawku, który zapalił się, gdy go trzymała.

Bravolebrity miała na sobie czarną kurtkę z wypisanym tytułem jej programu, spodenki rowerowe i białe skarpetki.

Garcia udostępniła wyszukane zdjęcia zaraz po tym, jak widzowie obejrzeli, jak jej koleżanka z roli Heather Jay ujawniała swoje alter ego na Instagramie podczas podróży obsady na Bermudy.

Ulubiona przez fanów gospodyni domowa zebrała na plaży inne OG Meredith Marks, Lisę Barlow i Whitney Rose, aby zrzucić bombę przed końcową kolacją.

„Chcę wam coś powiedzieć, jest to ważne i niezbyt dobre” – zaczęła.

„Chłopaki, przebyliśmy długą drogę we czwórkę. Przeszliśmy, a Monica nie jest tym, za kogo się podaje. Ona nie jest naszą przyjaciółką. Ona jest kimś [who] Planował i pracował nad infiltracją naszej grupy przyjaciół.

Monica Garcia zyskała status złoczyńcy po finale czwartego sezonu „Prawdziwych gospodyń domowych z Salt Lake City”. Meredith Andrews/Brawo

„Imię, które wszyscy znacie, kobieta, której urodziny świętowaliśmy, którą staraliśmy się bronić, wspierać i bronić, to Reality Von Tease”.

„Boję się” – odpowiedział 52-letni Marks. „Jestem zmęczony ludźmi, którzy próbują nas skrzywdzić. To takie krępujące”.

W konfesjonale Jay wyjaśnił, że konto Reality Von Tease zostało założone ponad trzy lata temu.

„Ona jest kimś [who] „Planowałam i pracowałam nad infiltracją naszej grupy przyjaciół” – powiedziała Heather Jay swoim współpracownikom z Garcii. Giselle Hernandez/Brawo

„Szybko rozszerzyło się i zaatakowało nas wszystkich. Ja, Whitney, Meredith, Lisa. To było zabójstwo charakteru. Być może nie stworzyli tej treści, ale upewnili się, że opublikują ponownie każdą nienawistną rzecz, jaką tylko o nas znajdą. „

READ  Nominowany do Oscara scenarzysta i reżyser Tony Douglas McGrath umiera w wieku 64 lat kultura

– Ale nie wiedzieliśmy, kim on był.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Jay powiedziała swoim kolegom, że dokonała tego odkrycia po tym, jak jej wieloletnia fryzjerka – która była bliską przyjaciółką Garcii – przeżyła „kryzys sumienia i wyznała prawdę” w związku z aktywnością ich wspólnego znajomego w mediach społecznościowych.

Garcia dołączył do serialu w tym sezonie, ale od lat zarządza kontem Reality Von Tease. Obrazy Getty’ego

„W ciągu kilku minut mój telefon został wypełniony zrzutami ekranu, SMS-ami, nagraniami audio, filmami, zdjęciami i wiadomościami bezpośrednimi. „Mnóstwo dowodów obnaża Monikę” – kontynuowała. „W dzisiejszych czasach laptopy są wyposażone w wysokiej jakości kartę graficzną”.

Podczas kobiecej kolacji poświęconej Trójkątowi Bermudzkiemu Jay wygłosił zjadliwe przemówienie skierowane do Garcii.

„Tajemnica dla mnie w przypadku Moniki brzmi: kim jest prawdziwa Monica?” …Prawdziwa Monica to ktoś, kto tak naprawdę nie chce być naszą przyjaciółką, ale chce czerpać korzyści z naszego życia i naszego bólu. „Wiem, kim naprawdę jesteś, a kim naprawdę jesteś, to cyberprzemoc, cybertroll Reality Von Tease” – powiedziała.

Garcia nie zaprzeczył twierdzeniom Jaya, twierdząc jedynie, że jest to „całkowicie” nieprawdziwe. Presley Ann/Brawo

Garcia nie zaprzeczył całkowicie szokującym twierdzeniom Jaya, zamiast tego powiedział: „To nie do końca prawda. Von Tease nigdy nie był tylko jedną osobą”.

Fani byli podzieleni w związku z tym odkryciem: niektórzy nazwali nowicjuszkę serialu tyranem, podczas gdy inni chwalili jej znakomity występ w roli złoczyńcy w reality show.

„Monica, zaszłaś w ciążę w tym sezonie!!! Przed tobą było strasznie nudno, dziękuję!!” – napisała jedna osoba w komentarzu.

Widzowie serialu Bravo są podzieleni w sprawie skandalu. Bretta Colvina/Brawo

Inna osoba podzieliła się tym poglądem, pisząc: „Wierne brawa. Pierwszy sezon jest ikoniczny. Nie ma żadnych notatek. Noś tę porę roku na plecach i wyglądaj nieskazitelnie. Nie mamy innego wyjścia, jak tylko stanąć.

Ale inni byli mniej pochlebni.

„Jesteś typem osoby, która sprawia, że ​​inne kobiety nie ufają kobietom” – napisała jedna z widzów, a inna dodała: „To nie jest zachowanie charakterystyczne, to zachowanie fanek. Chciałabyś mieć ich życie i nigdy nie będziesz mieć”.

READ  James Gunn odpowiada na wezwanie do anulowania serialu Green Lantern HBO Max – ostateczny termin
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/01/03/entertainment/rhoslc-star-monica-garcia-posts-reality-von-tease-photos/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *