Haker Nintendo Gary Bowser twierdzi, że „nie jest zaangażowany” w nowy modowy Flash Switch

Obraz: Nintendo

Ostatnio pojawiały się plotki o nowym wózku flash reklamowanym jako „kompleksowe urządzenie do tworzenia kopii zapasowych i programowania” dla wszystkich konsol Switch, co w zaskakujący sposób doprowadziło teraz do niesławnego hakera Nintendo Gary Bowser zaprzeczył swojemu zaangażowaniu w projekt.

Były członek Team-Xecuter, który był wcześniej więziony i ukarany grzywną w wysokości 10 milionów dolarów, oddalił tę sprawę Najnowsze zarzuty krążą po InternecieTwierdząc, że „nie jest zaangażowany” w nowe urządzenie znane jako „Przełącznik MIG”.

W rekordach DNS witryny „AfterTimeX.com” rzekomo wykryto odniesienia do Bowsera, To samo gniazdko, które pierwotnie przekazało tę wiadomość O nowym wózku Flash dla Switcha. Dokonano również porównań, w jaki sposób Produkty Team-Xecuter zostały wykorzystane do promocji na stronach internetowych takich jak MaxConsoles.

W osobnym poście na Discordzie Bowser stwierdził również, że padł ofiarą „ataku polegającego na zatruciu DNS” i że groził mu „zły aktor” żądający okupu finansowego.

„Miałem atak zatrucia DNS na moje serwery nazw, naprawiłem szkody i zmieniłem wszystkie hasła, ale niestety ludzie będą mówić, a nie to, czego potrzebowałem tuż przed Świętami Bożego Narodzenia… Nie będę zajmować się trollami”

Na stronie internetowej MIG Switch wspomniano, że jest to jedyne urządzenie dla Switcha, które może zapewnić tworzenie kopii zapasowych i rozwój dla wszystkich konsol, niezależnie od wersji, oprogramowania sprzętowego czy typu. Do kartridża R4, którego początki sięgają ery Nintendo DS, robiono już sporo porównań. Pierwsza partia wózków MIG Switch powinna zostać wysłana jeszcze w tym miesiącu.

READ  Adventure Academia: The Fractured Continent debiutuje 9 grudnia na Zachodzie, wersja demonstracyjna jest już dostępna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *