Harpo w stanie Michigan zgadza się na przepisanie umowy

Harpo w stanie Michigan zgadza się na przepisanie umowy

16.02.2020 16:45:00

// Dave Applough, Czad Pasterz

Ann Arbor, Michigan. Trener piłki nożnej Uniwersytetu Michigan J. Era i Nikki Harris, głowa rodziny piłkarzy Jim Harbo Zgodzili się na nowy pięcioletni kontrakt, który obowiązuje do sezonu 2026. Umowa zmienia warunki i czas trwania umowy podpisanej w styczniu zeszłego roku o dodatkowy sezon.

„Jim wykonał fantastyczną pracę trenując i rozwijając młodzież w naszym programie piłkarskim” – powiedział. Manuel Rose, reżyser Donald R. Lekkoatletyka Sheparda. „Ostatni sezon Jim wraz ze sztabem i zawodnikami miał niezapomniany sezon, który zostanie z nami wszystkimi na długo. Jak powiedział trener, to dopiero początek. Z naukowego punktu widzenia nasz program był jednym z najlepszych w Wielkiej Dziesięciu liderów w całym kraju. Wykształciliśmy naszych zawodników. Byli to młodzi ludzie o wspaniałej osobowości, którzy robili właściwe rzeczy. Mam ogromne zaufanie do kierunku programu pod przewodnictwem Jima.

„Kocham Michigan Football, University of Michigan i społeczność Ann Arbor” – powiedział Harbaugh. „Moja rodzina i ja jesteśmy podekscytowani dalszym prowadzeniem tego programu piłkarskiego i jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie nasz Wydział Sportu i kierownictwo naszego uniwersytetu mają dla zespołu. Doceniam wszystko, co robią nasi zawodnicy, trenerzy i personel, aby osiągnąć sukces w piłce nożnej pola. Mój entuzjazm na jutro, następny dzień i każdy następny dzień. Większy niż kiedykolwiek, jesteśmy gotowi wkroczyć na poligon i rozpocząć przygotowania do sezonu 2022. Idź na niebiesko!”

Harbaugh poprowadził Michigan do Big Ten Championship 2021, pierwszego tytułu programowego na konferencji od 2004 roku, z wygraną 42-3 nad numerem 12 w Iowa na Lucas Oil Stadium. Wolverines zadebiutował w College Football Playoff, przegrywając z ewentualnym mistrzem kraju Gruzją w Orange Bowl. UM zajął trzecie miejsce w końcowych plebiscytach, co jest najwyższym wynikiem od 1997 roku.

READ  2022 Zurich Classic liderów, wyniki: drużyna Patricka Cantlay i Xandera Shaveli odniosła całkowite zwycięstwo

Michigan wygrało 12 meczów w 2021 roku tylko po raz trzeci w historii szkoły, porównując rekordową sumę zwycięstw dla drużyn z 1905 i 1997. Wolverines zdobyli tytuł Big Ten East Division z 42-27 zwycięstwem nad numerem. 2 Ohio State kończy sezon zasadniczy z wynikiem konferencji 8 -1.

UM miał 22 zawodników (10 ofensywnych, 9 defensywnych, 3 specjalnych) wyróżnionych nagrodami wszystkich konferencji, kierowanych przez sześciu graczy z pierwszej drużyny All-Big Ten. Ponadto koniec defensywny Aidan Hutchinson i kicker Jake Moody Nazwano ogólnoamerykański konsensus. Hutchinson zajął drugie miejsce w Heisman Trophy i zdobył nagrodę Rotary Lombardi Award, nagrodę Teda Hendricksa, Trofeum Lott IMPACT i został nagrodzony Srebrnym Piłkarzem Roku Chicago Tribune jako Big Ten, zgodnie z głosami trenerów konferencji. Moody został pierwszym w historii zwycięzcą Lou Grozy w Michigan jako najlepszy gracz w kraju.

Harbaugh został wybrany Trenerem Roku Associated Press w roku 2021. Był także finalistą w konkursie Eddie Robinson National Coach of the Year, Paul Bryant „Bear” Coach of the Year, Coach of the Year George Munger i Puchar Bobby’ego Dodda .

W ciągu siedmiu sezonów w Michigan (2015-21), Harbaugh poprowadził program do rekordowej liczby 61-24 z czterema 10 zwycięstwami w kampanii. Siedmiu graczy zdobyło nagrody pierwszego zespołu w całej Ameryce, a łącznie 80 Wolverines zdobyło nagrody All-Big Ten (pierwszy, drugi lub trzeci zespół) podczas jego kadencji. Ponadto Jake Butt, Gabriel Peppers, Hutchinson i Moody zdobyli indywidualne nagrody krajowe, a Peppers i Hutchinson zajęli pierwszą piątkę w plebiscycie Heisman Trophy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *