Harry i Meghan wydają wyzywające oświadczenie, gdy król Karol odkrywa swój oficjalny portret

Król organizuje przyjęcie w ogrodzie z udziałem starszych członków rodziny królewskiej, podczas gdy książę Harry nie uczestniczy w spotkaniu

Książę Harry i Meghan Markle z radością powitali „niezapomnianą” podróż po Nigerii wśród zamieszania wokół dokumentów ich organizacji charytatywnej.

Para odwiedziła ten kraj przez trzy dni, aby uczcić 10. rocznicę Igrzysk Invictus organizowanych przez księcia Sussex.

Na swojej stronie internetowej para opisała nieoficjalną wizytę jako „niezapomnianą” i stwierdziła, że ​​będzie to „pierwsza z wielu niezapomnianych podróży”.

Oświadczenie wydano po tym, jak stan Kalifornia uznał działalność charytatywną pary za „przestępczą”.

Fundacja Archewell uzyskała ten status po „niezłożeniu wniosku”. [the] Wymagane raporty roczne i/lub opłaty za przedłużenie.”

Jednak we wtorek wieczorem okazało się, że opłaty i dokumenty zostały złożone prawidłowo – w zeszłym roku – i w związku z tym organizacja charytatywna nie była już widniała w wykazie jako zalegająca z płatnościami.

Rzecznik Fundacji Archewell powiedział: „Poważnie zbadaliśmy sytuację i możemy potwierdzić, że Fundacja Archewell w pełni przestrzega przepisów i ma dobrą opinię”.

Wiadomość ta nadeszła po odsłonięciu nowego, oszałamiającego portretu króla Karola, pierwszego zamówionego od czasu koronacji.

1715761812

Książę Harry i Meghan Markle przybywają do Los Angeles

Książę i księżna Sussex spędzili w kraju trzy dni, aby uczcić 10. rocznicę Igrzysk Invictus dla księcia Harry’ego.

Tam Meghan określiła Nigerię jako swój „kraj” po tym, jak test DNA wykazał, że w 43% jest Nigeryjką.

Para określiła wycieczkę, która odbyła się w charakterze prywatnym, jako „cudowną” i stwierdziła, że ​​będzie to „pierwsza z wielu niezapomnianych wycieczek”.

Muszą teraz stawić czoła problemom, z jakimi boryka się ich organizacja charytatywna, Fundacja Archewell, w Ameryce po tym, jak stan Kalifornia uznał ich za „przestępców” podczas ich pobytu za granicą.

Według doniesień było to spowodowane zaginięciem pocztą czeku na 200 dolarów, który, jak potwierdził przedstawiciel, został teraz ponownie wystawiony.

Jednak dopóki problem nie zostanie rozwiązany, Fundacja Archewell nie może dystrybuować ani zbierać funduszy.

Harry i Meghan wrócili do Los Angeles po zwiedzaniu Nigerii jako prywatni obywatele (Getty Images dla Archewell F)

Emmę Guinness15 maja 2024 o godzinie 09:30

1715760012

READ  Heardle: nowy Wordle dla melomanów

Książę Harry zwiększa popyt na „terapię kranową”

Technikę zademonstrował 39-letni książę Sussex w programie dokumentalnym wyemitowanym w Apple TV Jestem tym, którego nie możesz zobaczyćWyjaśnił, że używa go, aby pomóc sobie przezwyciężyć objawy traumy i zespołu stresu pourazowego.

Terapia perkusyjna, jak sama nazwa wskazuje, polega na opukiwaniu ciała przez pacjentów lub terapeutów w celu wytworzenia tzw. „stymulacji dwustronnej”.

Zamiast tego aktywuje obie strony mózgu i uważa się, że ma działanie uspokajające.

Doktor Charlotte Russell, psycholog kliniczny, przeprowadziła ankietę na temat popularności psychoterapii w ciągu ostatnich pięciu lat i odkryła, że ​​84% respondentów zgodziło się, że zapotrzebowanie na psychoterapię wzrosło w tym czasie, przy czym 16% zdecydowanie się z tym zgadzało.

„Myślę, że otwartość księcia Harry’ego na terapię i EMDR to jedna z innych rzeczy, które przyczyniły się do zmiany i normalizacji podejścia do psychoterapii” – stwierdziła.

Zarówno książę Harry, jak i Meghan Markle otwarcie mówili o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym (Reutera)

Emmę Guinness15 maja 2024 o godzinie 09:00

1715759233

Król Karol składa hołd kobiecie, która uderzyła krokodyla, aby uratować swoje bliźnięta

Georgia Lawrie, lat 31, została odznaczona Królewskim Medalem Galanterii, przyznawanym za „wzorowe akty odwagi” za swoje czyny w Meksyku w czerwcu 2021 r.

Bliźniaczki z Berkshire w Anglii skoczyły, by ratować siostrę po tym, jak przewodnik błędnie powiedział ich grupie, że można bezpiecznie pływać w rzece niedaleko jeziora Manialtepec w Puerto Escondido.

Przypomniał sobie to wydarzenie czasy„Skądś czerpałam tę głęboką siłę, od niej, z mojej miłości do Melissy, aż w końcu aligator odsunął się” – powiedziała Lori.

Georgia wkroczyła, by uratować swoją siostrę Melissę przed aligatorem (Aaron Chown/Wire PA)

Emmę Guinness15 maja 2024 o 08:47

1715754639

King przedstawia swój pierwszy ukończony oficjalny portret od czasu koronacji

Król odsłonił pierwszy od czasu koronacji kompletny oficjalny portret siebie, który zawiera jeden szczegół, który zasugerował Karol.

Ten portret, autorstwa brytyjskiego artysty Jonathana Yeo, został zamówiony w 2020 roku, aby upamiętnić 50. rocznicę przynależności ówczesnego księcia Walii do zespołu The Drapers w 2022 roku.

Zdjęcie, które zostało odsłonięte we wtorek po południu w Pałacu Buckingham, przedstawia Karola w mundurze Gwardii Walijskiej, do którego w 1975 roku został mianowany pułkownikiem.

1715752800

Czy pierwotny plan Harry’ego i Meghan na Megxit faktycznie zadziałał?

„Megmania” widoczna podczas tournée Sussexów po Nigerii pokazuje, że ich plan – polegający na tym, aby członkowie rodziny królewskiej byli w połowie w połowie poza rodziną – miał przewagę Sean O’Grady:

Być może nie była to oficjalna „wizyta królewska”, ale każdy, kto oglądał relację, tak książę Harry i Meghan, Księżna Sussex odwiedza Nigerię, aby pomóc… Gry Invictus I jej dobroczynność, można było nam wybaczyć to myślenie.

Para cieszy się pewną sławą i sławą i wydaje się, że nikogo, przynajmniej poza kręgami pałacowymi, nie obchodzi, czy parę zalicza się do „pracujących” czy „niepracujących” członków rodziny królewskiej: „Megamania” W każdym razie przetoczyła się przez tę część Afryki Zachodniej. Harry jest księciem, jego żona jest księżną, a jego ojciec jest królem i głową królestwa Parlament Wielkiej BrytaniiŻadne wyobcowanie ani okrążenie nie jest w stanie tego zmienić. W stanie Lagos został przyjęty jak książę.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 07:00

1715749200

Sygnalizacja cnót Meghan Markle swoim dzieciom jest (w najlepszym przypadku) niewrażliwa

Byli członkowie rodziny królewskiej odbywali tournee PR po Nigerii, ale księżna Sussex ujawniła, że ​​motywacją była „tęsknota za dziećmi”. Karolina Brown Na krawędzi. Nie przyłapałbyś zmarłej królowej na tym…

Jasne, Harry I Megan Są wspaniałymi rodzicami i bardzo dumni ze swoich dzieci. Ale jako dumna matka, która również musi podróżować daleko od domu, myśl o tęsknocie za moimi dziećmi (choć prawdziwa) nie jest czymś, o czym śpiewam i tańczę głośno – zwłaszcza gdy jestem w pracy.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 06:00

1715745600

King poszedł w ślady swojej matki i został patronem RNLI

Król został patronem Królewskiego Narodowego Instytutu Łodzi Ratunkowych (RNLI), podążając śladami swojej matki, królowej Elżbiety II.

Panujący monarchowie tradycyjnie odgrywają rolę przywódców organizacji charytatywnych ratujących życie od ich założenia w 1824 r., a ich pierwszym patronem jest Jerzy IV.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 05:00

1715742000

Dame Jilly Cooper opisuje otrzymanie królewskiego zaszczytu jako „orgazm”

Autorka Dame Jilly Cooper opisała otrzymanie królewskiego zaszczytu od króla jako „orgazm”.

87-latka wybrała także „Wspólne lata” jako swoje ulubione dzieło, jakie napisała, po tym jak we wtorek została damą za zasługi dla literatury i działalności charytatywnej.

Znana jest głównie z Kronik Rutshire, które skupiają się na skandalach i cudzołóstwie w społeczeństwie klas wyższych oraz na arystokratycznej postaci Roberta Campbella Blacka.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 04:00

1715738400

Książę Kentu składa hołd załodze, która zginęła w katastrofie łodzi ratunkowej w 1970 roku

Książę Kentu dołączył do ostatniej żyjącej wdowy po katastrofie łodzi ratunkowej, aby złożyć wieniec ku pamięci pięciu mężczyzn, którzy zginęli.

Edward, kuzyn królowej Elżbiety II i przewodniczący RNLI, złożył hołd na stacji łodzi ratunkowych we Fraserburgh w hrabstwie Aberdeenshire wraz z Pat Owenem, którego mąż James Buchan zginął w katastrofie łodzi ratunkowej we Fraserburgh ponad pół wieku temu.

Łódź ratunkowa Fraserburgh, Duchess of Kent, wywróciła się podczas silnego wiatru 21 stycznia 1970 r., eskortując inny statek w bezpieczne miejsce.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 03:00

1715731200

„Nie ma wstydu mieć zły dzień” – powiedział Harry uczniom podczas „oficjalnej” podróży z Meghan do Nigerii

Podczas piątkowej wizyty w szkole w Nigerii książę Harry w przejmujący sposób wypowiadał się na temat zdrowia psychicznego, mówiąc uczniom, że „nie jest wstydem” mieć zły dzień.

39-letni książę Sussex otwarcie mówił o żałobach, których doświadczył w swoim życiu, mówiąc młodym ludziom, że akceptowane są trudne uczucia.

Dodał: „Nie ma wstydu przyznać, że dzisiaj jest zły dzień”.

„Jeśli obudziłeś się dziś rano i poczułeś się smutny, jeśli wyszedłeś ze szkoły zestresowany, lub jeśli straciłeś ukochaną osobę w rodzinie, do której normalnie zwróciłbyś się lub z którą rozmawiałeś, wszystkie te rzeczy mogą sprawić, że uwierzysz, że to nieprawda. dla ciebie dobra rozmowa.

„Jesteśmy tu dzisiaj, aby powiedzieć, że tak nie jest”.

Maryam Zakir Hussein15 maja 2024 o godzinie 01:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *