HBO Max w dół? Automatyczne monity o pomoc w grze House of the Dragon Premiera

Spotkanie lewej ręki, prawej ręki.

Wydaje się, że to automatyczna odpowiedź. HBO maks.Konto pomocy klienta na Twitterze zostało prewencyjnie skontaktowane w niedzielę wieczorem, aby zapytać głównego operatora hbomax, czy potrzebuje pomocy technicznej, aby zobaczyć premierę filmu.Smoczy Dom. „

To było konto hbomaxa, około godziny po 21:00 premiera prequelowego serialu „Gra o tron” o 21:00. ćwierkanie„Jedyną rzeczą, która może zburzyć dom smoka, jest ona sama. #HOTD”

Niecałe pół godziny później HBOMaxHelp odpowiedział grzecznym i rzucającym się w oczy zapytaniem: „Hej, potrzebujemy pomocy. Czy możesz nam powiedzieć, którego urządzenia używasz?” (Tweet został usunięty, ale możesz go zobaczyć poniżej ).

Meta wymiana nastąpiła, ponieważ stosunkowo niewielka liczba użytkowników HBO Max zgłosiła problemy z dostępem do urządzenia do przesyłania strumieniowego w niedzielę wieczorem. Według serwisu monitorującego usługi Downdetector, 3784 osoby zgłosiły problemy z HBO Max w niedzielę wieczorem.

HBO Max powiedział w niedzielnym oświadczeniu, że „mała część” klientów korzystających z urządzeń Amazon Fire TV miała problemy z dostępem do usługi i że pracuje nad rozwiązaniem problemów. „Dom smoka jest dziś z powodzeniem oglądany przez miliony subskrybentów HBO Max” – czytamy w oświadczeniu HBO Max.

Co mogło skłonić @HBOMaxHelp do zadania pytania? Samo Jeśli potrzebujesz pomocy? Najwyraźniej system, na którym działa HBOMaxHelp, automatycznie wyszukiwał tweety, które w jakiś sposób odnosiły się do „Domu Smoka” wraz ze słowami kluczowymi wskazującymi na problemy techniczne – w przypadku tego konkretnego tweeta z @hbomax „w dół”.

Metadane w tweetach @HBOMaxHelp wskazują, że usługa korzysta z oprogramowania firmy Sprinklr, dostawcy narzędzi Unified Customer Experience Management, do monitorowania i odpowiadania na żądania użytkowników.

Dwa tygodnie temu Warner Bros. Odkrycie, że to zrobiła Ukończono wielomiesięczny proces aktualizacji aplikacji HBO Max na wszystkich platformach do pakietu „Więcej wydajności technologicznej” Wraz z ulepszonymi funkcjami projektowania i nawigacji. Począwszy od lata 2023 w Stanach Zjednoczonych, WBD planuje: Uruchomiono wbudowaną platformę streamingową HBO Max/Discovery+ Który łączy funkcje i treści z obu usług.

READ  Odpowiedź WGA na propozycję studia sugeruje, że nie ma szybkiego zakończenia strajku różnorodności

Na zdjęciu powyżej: Matt Smith jako Daemon Targaryen w „House of the Dragon” na HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *