HBO wyciąga zegarki dokumentalne Larry’ego Davida przed zaplanowaną premierą – termin

HBO Dzisiejszego wieczoru odbyła się premiera ten Larry David Historia, Dwuczęściowy film dokumentalny o nagradzanym producencie, scenarzyście i komiku na prośbę Davida.

W poniedziałkowym tweecie HBO Documentaries ogłosiło, że „#LarryDavidStory zostało przełożone na HBOMax. Zamiast tego Larry zdecydował, że chce to zrobić przed opinią publiczną. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji”.

Zaplanowano jej premierę dziś wieczorem w HBO o 21:00 i będzie można ją oglądać w HBO Max.

w Historia Larry’ego Davida74-latek siada ze swoim przyjacielem/reżyserem Larrym Charlesem i szczerze opowiada o swoich wzlotach i upadkach, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Zastanawia się nad wyboistą drogą do sukcesu i łańcuchem sukcesu Seinfeld A Ograniczyć entuzjazm, I dzieli się swoimi przemyśleniami na temat wszystkiego, od metafizyki po rodzicielstwo.

W wydanym w zeszłym miesiącu zwiastunie David powiedział: „Nigdy nie uważałem się za zabawnego. Wszystko, z czym kojarzyłem, mogło odnieść sukces, było szokiem”.

Dawid brał udział w tworzeniu Seinfeld z Jerrym Seinfeldem i pełnił funkcję producenta wykonawczego przez pierwsze siedem sezonów. Kontynuuj tworzenie serialu HBO . Ograniczyć entuzjazm, Gdzie występuje jako pół-fikcyjna wersja samego siebie. Pisał lub był współautorem opowiadań w każdym odcinku komedii stand-up od odcinka pilotażowego w 1999 roku.

Larry Charles reżyseruje i produkuje wykonawczy Historia Larry’ego Davida. Mark Herzog jest również producentem wykonawczym.

READ  Avatar: Zwiastun The Way of Water przybliża nas do bicia serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *