Helldivers 2 ogranicza równoczesnych graczy, aby „poprawić stabilność serwera”

Twórca Helldivers 2, Arrowhead, twierdzi, że musiał „ograniczyć” liczbę jednoczesnych graczy do około 450 000, aby „jeszcze bardziej poprawić stabilność serwera”.

W wiadomości przesłanej do społeczności Discord gry zespół stwierdził, że „przez całą dobę pracuje nad rozwiązaniem” problemu i chociaż był w stanie „złagodzić” niektóre przyczyny, „wciąż stara się dotrzymać kroku wydanie.” Wymagany rozmiar.


Helldivers 2 – zwiastun funkcji na PC | Gry na PS5 i PC


Helldivers 2 – zwiastun funkcji na PC | Gry na PS5 i PC.

„Wcześniej wieczorem doświadczyliśmy problemów z serwerem przy dużej liczbie jednoczesnych graczy” – powiedział zespół. „Ten trop [sic] Niektóre partie misji mogą zakończyć się niepowodzeniem, niektórzy gracze zostaną wyrzuceni z powrotem na swoje statki lub wylogują się.

„Nasz zespół pracuje przez całą dobę, aby rozwiązać te problemy. Chociaż udało nam się złagodzić niektóre przyczyny, nadal mamy trudności z dotrzymaniem kroku ekspansji wymaganej, aby pomieścić wszystkich naszych Helldivers.

„Dlatego musieliśmy ograniczyć liczbę jednoczesnych graczy do około 450 000, aby jeszcze bardziej poprawić stabilność serwera” – dodał zespół. „Będziemy nadal współpracować z naszymi partnerami, aby podnieść poprzeczkę.

„Jeśli masz problemy z postępem, uruchom grę ponownie, aby wszystko było zsynchronizowane. Dziękujemy za nieustanna cierpliwość”.

Wiadomość ta nadeszła po wczorajszym oświadczeniu firmy Arrowhead, w której przeprosino za ciągłe „problemy z wydajnością serwerów”.

Po złożeniu obietnicy przyznania wszystkim graczom 50% PD i premii za zamówienie, aby zrekompensować „problem” polegający na otrzymywaniu nieprawidłowych nagród na koniec misji, wczorajsza liczba Steam gry Helldivers 2 nadal rosła, co z kolei miało znaczący wpływ na stabilność serwera.

Helldivers 2 to obecnie największa premiera Playstation na Steamie, z prawie 300 000 jednoczesnych użytkowników zarejestrowanych w ten weekend na platformie PC. Do tego momentu restart God of War firmy Sony Santa Monica jest rekordowy – liczba jednoczesnych użytkowników wynosi 73 529.

READ  Wiadomości Google przygotowują się do przeprojektowania dyktafonu [Gallery]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *