Helldivers 2 zwiększa limit graczy do 700 000 przed pracowitym weekendem

Zrzut ekranu przedstawiający trzech graczy w środowisku Helldivers 2.

zdjęcie: Studio gier Arrowhead / Sony

Powiem szczerze: nie, nie jesteś jedyną osobą, która bezskutecznie próbuje szerzyć demokrację Piekielni nurkowie 2 w tym tygodniu.

the Twardy jak gwoździe Ta absurdalnie popularna strzelanka w trybie współpracy miała trudności z przystosowaniem się do popularności, co oznaczało, że niektórzy gracze częściej wpatrywali się w ekrany ładowania i kolejki, niż byli w stanie wejść do właściwej gry. Twórcy przeprosili za tę sytuację i sytuacja uległa poprawie. Zaledwie wczoraj deweloper Arrowhead Game Studios wydał Skrawek Co zwiększyło pojemność serwera do 700 000 jednoczesnych graczy. Niestety zespół uważa, że ​​ta liczba nie będzie wystarczająco dobra, aby przetrwać zapowiadany pracowity weekend.

Wiadomość przyszła za pośrednictwem dyrektora generalnego Arrowhead, Johana Pilestedta, który udostępnił aktualizacje na swoim profilu na Twitterze i stwierdził, że studio opublikuje dzisiaj przed weekendem kilka „ostatecznych ulepszeń”. Bilstedt ostrzegł również, czego się spodziewać po zespole Piekielni nurkowie 2 Liczby przekraczające to, na co byli przygotowani, potwierdzili, że limit 700 000 graczy jest „wyższy, niż byliśmy w stanie obsłużyć”. Ogólnie rzecz biorąc, Billstedt twierdzi, że „czas oczekiwania będzie w przyszłości bardziej znośny”.

Ta ostatnia część prawdopodobnie ma coś wspólnego z wczorajszym dniem Skrawekkto kopie Piekielni nurkowie 2 Gracze zostaną usunięci z kolejki, jeśli będą kręcić się po stronie startowej i zajmować miejsce na serwerze. Jak wiadomo, poprawki rzeczywiście przyniosły skutek. Wróciłem do domu z pracy i moi przyjaciele mogli pobrać grę bez żadnych problemów. Nawet jeśli będę musiał poczekać w ten weekend, jestem pewien, że uda mi się wejść do gry łatwiej niż ostatnim razem. Kiedy to zrobię, nie mogę się doczekać Julie, niezłe zamieszanie Wyrównuję moich przyjaciół za pomocą spadających strąków i patrzę, jak są rozcinani przez ogromne owady.

READ  Nadchodzi iOS 16.1.2 z kilkoma aktualizacjami i poprawkami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *