Eagles finalizują skład trenerski pod wodzą Nicka Sirianniego na sezon NFL 2024 – NBC Sports Philadelphia

W piątek drużyna Eagles ogłosiła skład całego sztabu trenerskiego na sezon 2024, w którym nastąpi wiele zmian po katastrofalnym zakończeniu poprzedniego sezonu.

Chociaż wiedzieliśmy już o kilku zmianach w ekipie Nicka Sirianniego — w tym o nowych koordynatorach Vicu Fangio i Kellen Moore — w piątek wydano wiele nowych utworów. Choć wymieniono prawie całą obronę, pozostało kilku trenerów ofensywnych.

Oto pełne zestawienie kadry trenerskiej na rok 2024:

Nowi trenerzy

Vic Fangio, koordynator obrony
Kellen Moore, koordynatorka ofensywy
Christian Parker, koordynator gry podań i defensywnych obrońców
Clint Hurt, starszy asystent defensywy / liniowy obrony
Roy Anderson, obrońca narożnika
Joe Casper, bezpieczeństwo
Bobby King, Środkowi obrońcy
Doug Nussmeier, rozgrywający
Kyle Valero, asystent ofensywny

Uwagi:

• Zespół Eagles miał w 2023 r. niedoświadczonych koordynatorów po odejściu Shane’a Steichena i Jonathana Gannona, awansie Briana Johnsona i zatrudnieniu Seana Desai. Obydwa przeszli teraz na korzyść mężczyzn, którzy wcześniej zajmowali stanowiska koordynujące. Zwłaszcza Fangio ma duże doświadczenie jako DC i HC.

• Jedynym nowym trenerem ofensywnym jest Nussmeier, który podpisał kontrakt z Moore’em w ramach pakietu po pracy z nim w Dallas i Los Angeles. Będzie trenował Jalena Hurtsa i QBs. Wcześniej współpracował z Dakiem Prescottem i Justinem Herbertem.

• Jeśli chodzi o obronę, wiedzieliśmy już o Parkerze, Hurcie, Casperze i Kingu. W międzyczasie Anderson spędził ostatni sezon jako trener defensywnych obrońców Seattle, pracując pod okiem Hurta, który był głównym trenerem DCs. Przed ostatnim sezonem w Seattle Anderson przez kilka sezonów grał w Minnesocie, a wcześniej w LSU. Trenował bezpieczeństwo dla Colts od 2012-15. Początkowo donoszono, że na to stanowisko miał ubiegać się były koordynator gry podań Seahawks, Carl Scott, ale pozostał w Seattle, a zamiast tego Eagles zatrudnili Andersona.

• Warto zauważyć, że w tym roku struktura szkoły ponadgimnazjalnej jest nieco inna. Eagles mają trenera DB/koordynatora gier podań w Parkerze (który pracował pod okiem Fangio w Denver), a następnie dwóch trenerów pod nim. Nie ma wyznaczonego trenera, jak miało to miejsce w zeszłym sezonie pod wodzą Desaia.

READ  Wynik Duke'a z Karoliną Północną, na wynos: Tar Heels psuje ostatni mecz Koch u siebie, a Blue Devils jest zdenerwowane

Powrót trenerów

Nick Sirianni, główny trener
Michael Clay, koordynator zespołów specjalnych
Jamal Singleton, biegacz/asystent trenera
Kevin Pattullo, koordynator gry podań/zastępca głównego trenera
Jeff Stoutland, koordynator gry i linii ofensywnej
Jason Michael, ciasne końcówki
Aaron Moorhead, skrzydłowi
Jeremiah Washburn, defensywa/zewnętrzny obrońca
Joe Pannunzio, zastępca koordynatora zespołów specjalnych
Tyler Brown, asystent zespołu specjalnego
Eric Dickerson, ofensywna kontrola jakości

Uwagi:

• Godne uwagi jest to, jak wielu członków ofensywnego sztabu trzyma się razem. Jedynymi trenerami opuszczającymi tę stronę boiska są Johnson, Marcus Brady, Roy Istvan i Alex Tanney. The Eagles zatrzymali Pattullo, Stotlanda, Singletona, Michaela i Moorheada. Tak więc większość ofensywnego sztabu Sirianniego, ale w Moore jest nowy system i gra sprawdzająca.

• Jedynym głównym trenerem pozostającym w obronie jest Washburn, który ponownie będzie trenował dostępnych zawodników. Washburn przejmie tę rolę w 2022 roku. Jest trenerem chwalonym przez Orły za umiejętności trenerskie i historię dotyczącą osobistej strony zawodników.

• Nie jest zaskoczeniem powrót Orłów ze wszystkimi trzema trenerami do specjalnych drużyn. To był jedyny obszar dla zespołu w 2023 roku, który nie zawiódł. Clay otrzymał przedłużenie kontraktu po zakończeniu sezonu.

Trenerzy wracają z nowymi tytułami

TJ Paganetti, specjalista od gry w ataku/asystent linii ofensywnej
Ronnell Williams, asystent obrońcy / kontrola jakości defensywy
Tyler Scudder, kontrola jakości defensywy
Tyler Yelk, główny trener kontroli jakości

Uwagi:

• Williams był głównym trenerem drużyny Nickels w zeszłym sezonie, ale w 2023 r. obejmie stanowisko asystenta trenera biegaczy. Wydaje się, że jest to trener, dla którego zespół Eagles chciał znaleźć miejsce. Pochodzący z Chester w Pensylwanii nadal tam jest.

• Paganetti rozpoczyna obecnie swój dziesiąty sezon w Eagles i będzie trenerem Istvana. W tych sezonach zdobył wiele różnych tytułów.

READ  Firma Athletics przedstawia nowe projekty stadionów w Las Vegas dla Tropicana – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

• Scudder rozgrywa swój czwarty sezon w Eagles. Dołącza do Eagles jako asystent trenera, a w zeszłym roku był asystentem trenera biegaczy.

• Yelk zdobył tytuł asystenta głównego trenera i obecnie zapewnia kontrolę jakości głównemu trenerowi. Wcześniej trenował w Idaho, Temple, północnym Illinois, Południowej Dakocie i nie tylko.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *