Herschel Walker podwaja się jako odznaka „rekwizytu” w filmie kampanii z szeryfem

Komentarz

Herschel Walker, kandydat do Senatu Republiki Gruzji, podwaja twierdzenia, że ​​błysnął odznaką szeryfa. Podczas dyskusji w piątek Chociaż wcześniej informowano, że odrzucił twierdzenia Walkera, że ​​pracował w organach ścigania jako prawdziwy, a nie wyczyn.

A Wideo W komunikacie wydanym przez jego kampanię w poniedziałek wieczorem Walker pozował z szeryfem hrabstwa Johnson Gregiem Rowlandem i jego demokratycznym przeciwnikiem Sen. Rafał G. Po raz kolejny trzymał w górze odznakę, którą przedstawił w swojej jedynej jak dotąd debacie przeciwko Warnockowi.

„To mój szeryf, szeryf Roland” – mówi Walker w filmie, obejmując Rolanda ramieniem.

– Tak – odparł Roland, trzymając swoją podobnie wyglądającą odznakę. „Jeśli odznaka Herschela jest rekwizytem, ​​myślę, że ta odznaka, którą noszę na co dzień, aby chronić obywateli – myślę, że to rekwizyt. Ale to są prawdziwe odznaki i dałem je mojemu przyjacielowi za wszystko, co zrobił dla tego kraju i hrabstwa .

„Mówię wam, że zawsze będę stać za naszymi mężczyznami i kobietami w niebieskich ubraniach, więc niech Bóg błogosławi” – ​​podsumowuje Walker.

Podczas piątkowej debaty Warnock powiedział, że Walker „grał policjanta”. Twierdzenia Walkera O współpracy z FBI i lokalnym wydziałem policji. Zamiast odpowiadać ustnie, Walker wyjął odznakę – co najwyraźniej było zaszczytem – i otrzymał naganę od moderatora za użycie rekwizytu, który nie był dozwolony zgodnie z zasadami debaty.

„Ja… pracuję z wieloma policjantami” – powiedział Walker na scenie.

Incydent wywołał memy, kpiny i ponowną analizę przeszłych twierdzeń Walkera. Trevor Noah, gospodarz „The Daily Show”, żartował w poniedziałek, że wyborcy z Gruzji mogą dać Walkerowi zaświadczenie z napisem „honorowy senator” zamiast wybierać go do Senatu.

READ  Errol Spence Jr. vs. Wyniki walki Yordenis Ugas, najważniejsze informacje: 10. runda „The Truth” integruje tematy z TKO

„On nie zna różnicy!” Noego zdeklarowany.

W wywiadzie dla NBC News, który został przeprowadzony w weekend i wyemitowany w poniedziałek, Walker bronił odznaki jako „legalnej”.

„To z mojego rodzinnego miasta. To legalna odznaka z hrabstwa Johnson, od szeryfa hrabstwa Johnson” – powiedział Walker. „Każdy może żartować, ale ta odznaka daje mi prawo… jeśli coś się stanie w tym hrabstwie, mam prawo współpracować z policją w załatwianiu spraw”.

„Nigdy nie dekorowałem” – dodał Walker. „Nigdy tego nie robiłem. Pracuję w stróżach prawa.

Wcześniejsze twierdzenia Walkera dotyczące pracy w organach ścigania – w tym, że był agentem FBI – zostały już dokładnie zbadane i okazały się nieprawdziwe. Krok The Atlanta Journal-Constitution przegląda dziesiątki przemówień Walkera z przeszłościWalker powiedział, że pracował z Departamentem Policji Hrabstwa Cobb w różnych miejscach i powiedział policji w Teksasie, że jest „dyplomowanym oficerem pokojowym” i „całe moje życie był w sądzie karnym”.

Rzecznik Departamentu Policji Hrabstwa Cobb powiedział gazecie Atlanta, dodając: Później potwierdzone dla The Washington Post, nie ma historii współpracy z Walkerem. Rzeczniczka kampanii powiedziała wtedy, że Walker „uczestniczyła w szkoleniu samoobrony kobiet, Akademii FBI w Quantico” i była „honorowym zastępcą” w hrabstwie Cobb.

Tytuł „honorowego zastępcy” nie ma żadnej władzy i jest postrzegany jako „polityczny znak” dla ludzi, którzy wspierają szeryfa, który chce wydostać się z biletów drogowych, powiedział były prokurator okręgowy hrabstwa DeKalb J. Tom Morgan (D) powiedział The Post w czerwcu.

– To absolutnie nic – powiedział. – To odpowiednik odznaki młodszego strażnika.

Incydent z odznaką policyjną na krótko odwrócił uwagę od innych kontrowersji Walkera, a mianowicie donosi, że on… Zapłacił za aborcję byłej dziewczyny I Następnie zaproponował, że zapłaci jej za drugą. Walker, który w każdych okolicznościach prowadził kampanię przeciwko prawom do aborcji, zaprzeczył tym doniesieniom. W wywiadzie dla telewizji NBC przyznał, że w 2009 roku wręczył swojemu partnerowi czek na 700 dolarów, ale nadal odmawiał żądaniom kobiety o zapłatę. Poronienie.

READ  Mówi się, że Apple ocenia modele wyświetlaczy BOE OLED dla iPhone’a 14

W poniedziałek Warnock przytoczył epizod z odznaką, rozmawiając z dziennikarzami podczas wczesnego głosowania w wyścigu w Atlancie.

„On… powiedział, że jest policjantem. Nie był”, powiedział Warnock. „Powiedział, że pracuje dla FBI, najwyraźniej nie. Twierdził, że jest absolwentem college’u, nie był. Twierdzi, że jest ekspertem w swojej klasie, nie jest. Mówiąc, że jego firma ma 800 pracowników, ma osiem osób. Twierdzili, że rozpoczęli nieistniejący biznes. Sądzę więc, że spodziewa się teraz, że mieszkańcy Gruzji będą mieli halucynacje i wyobrażają sobie, że jest senatorem Stanów Zjednoczonych. Najwyraźniej nie był gotowy.

„Ludzie Gruzji zasługują na poważną osobę, która będzie ich reprezentować w poważnym czasie” – powiedział Warnock. „Zobowiązuję się wykonywać tę pracę. Byłem bardzo otwarty na temat mojego życia.

Timothy Bella przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.