Horoskop dzienny na sobotę, 8 lipca 2023 r

Alarm księżycowy

Unikaj robienia zakupów i podejmowania ważnych decyzji w godzinach od 13:30 do 14:30 czasu chicagowskiego. Następnie Księżyc przechodzi z Ryb do Barana.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To zabawny dzień. Sprawdź alert księżycowy, aby zobaczyć, kiedy Księżyc wejdzie w twój znak, ponieważ po tym czasie wszystko pójdzie po twojej myśli. Jednak możesz również odczuwać zwiększone poczucie pasji do wszystkiego. Ciesz się spacerami po domu i naprawami.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Dziś rano mogą wystąpić interakcje z przyjaciółmi. Jednak później w ciągu dnia będziesz szczęśliwy, że będziesz bardziej odizolowany i będziesz szukał czasu na relaks lub samotną pracę w odosobnieniu. To jest czas dla Ciebie! Ważne jest, aby wierzyć w siebie i swoją pozytywną przyszłość.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Ten dzień stanie się dla Ciebie bardziej przyjazny i popularny, gdy będziesz go nosić. Ciesz się rozmową z innymi, zwłaszcza z dziewczynami i współpracownikami. Wznowione zostaną zajęcia grupowe, zwłaszcza popołudniowe. Ludzie będą cieszyć się rozmową z tobą, ponieważ jesteś teraz podekscytowany. (Entuzjazm jest zaraźliwy.)

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Tego ranka chcesz odkrywać nowe miejsca i nowe pomysły, ponieważ czujesz podekscytowanie poszerzaniem swoich horyzontów. Jednak później w ciągu dnia możesz podzielić się z jednym z rodziców lub szefem. W rzeczywistości wszystko, co robisz, będzie widoczne dla niektórych osób i będą one znać szczegóły dotyczące Twojego życia osobistego.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To przyjacielski i towarzyski weekend! W rzeczywistości możesz poczuć się bardziej zrelaksowany. Jednak już dziś rano możesz chcieć zająć się szczegółami bankowymi, sprawami związanymi ze spadkiem i majątkiem wspólnym. Ten wieczór to świetny czas, aby udać się w miejsce, w którym nigdy nie byłeś.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Będziesz musiał dogadać się z innymi i dogadać się tego ranka. Później w ciągu dnia możesz skupiać się na kwestiach związanych ze wspólną własnością, dziedziczeniem lub czymkolwiek związanym z majątkiem lub obowiązkami innej osoby. Jednak jesteś dziś popularny!

READ  Katy Perry ujawnia, że ​​jest trzeźwa od pięciu tygodni… a nawet zawarła pakt z narzeczonym Orlando Bloomem

Waga (23 września – 22 października)

Robisz teraz wielkie wrażenie na innych, dlatego zapowiada się dla Ciebie pełen wrażeń weekend. Ciesz się sportem wyczynowym i aktywnością fizyczną. Spodoba ci się również spotkanie z grupami lub klubami i organizacjami, zwłaszcza z kreatywnymi ludźmi i artystami.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Taki zabawny i ciekawy dzień! Przyjmuj zaproszenia na imprezy i mieszaj się. Możesz angażować się w więcej zajęć dla dzieci niż zwykle, a także w teatr, wycieczki towarzyskie i występy muzyczne. Wszystko, co robisz ze sportem, będzie ci się podobać. Świetny dzień na randkę!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Dom i rodzina są dziś zdecydowanie w centrum Twojej uwagi. W rzeczywistości niektórzy z was mogą być bardziej zaangażowani niż zwykle w kontakt z rodzicem. Wydaje się, że jest to czas, kiedy zajmujesz się podatkami, długami, sprawami ubezpieczeniowymi, spadkami i majątkiem wspólnym. Odrób swoją pracę domową.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Tego ranka będziesz zajęty sprawami i dyskusjami z rodzeństwem, sąsiadami i krewnymi oraz zajmiesz się drobnymi zadaniami, które wymagają twojej uwagi. Gdy te sprawy się skończą, później w ciągu dnia będziesz mógł zrelaksować się w domu.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Kwestie finansowe i przepływy pieniężne przykuwają twoją uwagę dzisiejszego ranka. Po zmianie Księżyca Twój dzień nabierze tempa i stanie się bardziej zajęty spotkaniami, krótkimi wycieczkami i zabawnymi wycieczkami. Przygotuj się na zabawny weekend.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ten dzień zaczyna się od Księżyca w twoim znaku, co da ci lekką przewagę nad wszystkimi innymi znakami. Jednak w południe opuszcza twój znak i przenosi się do Barana, podkreślając problemy z przepływem gotówki i zakupami. Dzień zabawy na spotkania towarzyskie!

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Aktor Kevin Bacon (1958) dzieli twoje urodziny. Jesteś dynamiczny, realistyczny i praktyczny. Jesteś także skoncentrowany, zdyscyplinowany i masz silne poczucie woli. jesteś miły. Prostota jest kluczem do życia w tym roku. Zadbaj o swoje zdrowie. Ćwiczenia fizyczne są ważne, zwłaszcza jako narzędzie samodyscypliny. Pozostań uziemiony, równy i produktywny.

READ  Lista zwycięzców Streamy Awards 2023 (oraz wszystkich nominowanych) – GoldDerby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *