Horoskop na tydzień 13 lutego 2022 r., horoskop tygodniowy

Przegląd: jeszcze raz spójrz wstecz. Merkury ponownie wchodzi do Wodnika od poniedziałku do 6 marca, przedstawiając pewne koncepcje, które ewoluowały od 2 do 25 stycznia. Pełnia księżyca w Leo w środę pomaga nam zobowiązać się do dostrzeżenia naszego prawa do miłości, radości, przynależności i sukcesu. Sezon Ryb rozpoczyna się w piątek i trwa do 20 marca, zapewniając znakom zodiaku możliwości leczenia, uzupełniania i odnawiania.

Przeczytaj swój horoskop dla słońca/wschodu słońca:

Baran

Zamelduj się ze znajomymi, Baranie! Merkury wraca w poniedziałek do strefy przyjaźni rządzonej przez Wodnika, aby połączyć cię z twoją podróżą lub śmiercią. Środowa pełnia księżyca w Lwie chce, abyś żył z większym poczuciem własnej wartości: Jesteś teraz godzien – działaj w ten sposób! Początek sezonu Ryb w piątek przyniesie Ci potężne wakacje, aby odzyskać i zakończyć.

byk

Zainwestuj w swoją społeczność, Byku! Merkury powraca w poniedziałek do twojej strefy kariery rządzonej przez Wodnika, pomagając zmienić twoją karierę poprzez rozmowy i kontakty. Pełnia księżyca w środę w Lwie rozjaśnia Twój dom/rodzinę, więc pozwól sobie poczuć dawanie. Początek sezonu Ryb w piątek ponownie połączy Cię ze znajomymi i ludźmi, za którymi tęskniłeś, aby uzyskać więcej sympatii i wsparcia.

Bliźnięta

Myśl na wielką skalę, Bliźnięta! Merkury wraca do strefy mądrości rządzonej przez Wodnika w poniedziałek, pomagając myśleć z większym optymizmem, wiarą i wizją. Pełnia księżyca w Leo w środę pomoże ci zobaczyć siłę twoich umiejętności komunikacyjnych: poszerzyć swój język i poszerzyć swój świat. Początek sezonu Ryb w piątek zapewni Ci dodatkową produktywność i kreatywność w pracy, więc pokaż światu, z czego jesteś zrobiony!

rak

Jaka jest prawda, rak? Merkury ponownie wkracza w poniedziałkową strefę intymności i mówienia prawdy, którą rządzi Wodnik, pomagając ci dzielić się tym, co masz na sercu/umyśle. Pełnia księżyca w środę w Leo zapewnia bezpieczeństwo, możliwości finansowe i uzdrowienie. Początek sezonu Ryb w piątek zabierze Cię w międzynarodową i/lub edukacyjną podróż w wielkim stylu, aby nauczyć się nowych sposobów życia!

READ  James Corden został na krótko zabroniony wstępu do nowojorskiej restauracji Balthazar

Lew

Za perswazję, Leo! Merkury ponownie wejdzie do Strefy Kompromisu rządzonej przez Wodnika w poniedziałek, inspirując Cię do znalezienia kompromisu, aby wygrać/wygrać. Pełnia księżyca w środę w twoim znaku daje ci szansę zabłysnąć, jeśli możesz śmiało zacząć od nowa. Początek sezonu Ryb w piątek zabierze Cię w głęboką, leczniczą podróż do Twoich emocjonalnych i seksualnych królestw.

panna

Trzymaj się swoich nawyków, Panno! Merkury ponownie wejdzie do strefy dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia rządzonej przez Wodnika w poniedziałek, inspirując Cię do budowania zdrowych nawyków dla Twojego sukcesu. Środowa pełnia księżyca Leo zapewnia zamknięcie i zakończenie, jeśli przejmiesz na własność wszystkie role, w które zagrałeś. Początek sezonu Ryb w piątek rozpocznie najbardziej romantyczną porę roku, ponieważ przeciwieństwa przyciągają chemię stylów.

Balansować

Podziel się swoim sercem, Wago! Merkury w poniedziałek ponownie wkracza w strefę odwagi rządzoną przez Wodnika, inspirując do nazwania pragnienia, uczucia, nadziei i/lub strachu przed kimś, kto musi to usłyszeć. Pełnia księżyca w środę w Lwie przyciąga znaczące przyjaźnie, które zasługują na wsparcie. Początek sezonu Ryb w następny piątek sprawi, że przyjmiesz bardziej duchowe, energetyczne i energetyczne podejście do swojego dobrego samopoczucia.

Skorpion

Nazwij swoje uczucia, Skorpionie! Merkury po raz kolejny wejdzie w poniedziałek do sektora inteligencji emocjonalnej rządzonego przez Wodnika, pomagając ci komunikować swoje emocje tak, jak je odczuwasz. Pełnia księżyca w środę w Leo daje impuls do twojej kariery, jeśli widzisz i zasługujesz na zmianę. Rozpoczęcie sezonu Ryb w piątek pomoże Ci wejść w bardziej kreatywne, pewne siebie i potężne możliwości.

strzelec

Użyj swoich słów, Strzelcu! Merkury po raz kolejny wejdzie w poniedziałek do strefy komunikacji rządzonej przez Wodnika, pomagając ci wyrównać dobór słów, dokładność słuchania i uważność. Pełnia księżyca w środę w Lwie pomaga ci zastosować nową mądrość w obszarze twojego życia, który może ci przynieść korzyści. Początek sezonu wielorybów w piątek łączy Cię z ludźmi i miejscami w domu.

READ  Harry i Meghan przemawiają na otwarciu Igrzysk Invictus | Książę Harry

Koziorożec

Jak żyjesz według swoich wartości, Koziorożcu? Merkury ponownie wejdzie w poniedziałek do strefy wartości rządzonej przez Wodnika, pomagając ci zastosować swoje wartości dla bezpieczeństwa. Pełnia księżyca w środę w Lwie chce, abyś ujawnił się, aby doświadczyć więcej intymności i znaczącej radości. Rozpoczęcie sezonu Ryb w piątek pomaga komunikować swoje uczucia w sposób, który zapewnia szczerość i szczerość.

Wodnik

Pomyśl jeszcze raz, Wodniku! Merkury ponownie wejdzie pod twój znak w poniedziałek, inspirując cię do porzucenia ograniczających przekonań i uczenia się nowych sposobów myślenia, bycia i mówienia. Pełnia księżyca w środę w Lwie przedstawia zmianę w twoich relacjach, zwłaszcza z partnerem (partnerami), który jest inny niż twój. Początek sezonu Ryb w niedzielę inspiruje Cię do oddania swoich pieniędzy i pieniędzy dla swojej duszy.

Ryby

Poddaj się, Ryby! Merkury ponownie wkracza do strefy zamykającej rządzonej przez Wodnika, pomagając ci puścić to, co musisz zrezygnować, abyś mógł zrobić miejsce na nowe. Pełnia księżyca w środę w Lwie chce, abyś zaczął mieć mały nawyk, który może spowodować duże i piękne zmiany w mgnieniu oka. Twój sezon urodzinowy zaczyna się w piątek! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *