Horoskop z 8 lipca jest przybliżony dla trzech znaków zodiaku podczas sekstylu Plutona

Prognozy horoskopów wyglądają na trudne 8 lipca dla trzech znaków zodiaku w astrologii. Mamy dzisiaj Księżyc w Rybach, aby dodać go do naszej pilnej wrażliwości, ale 8 lipca 2023 r. To, co naprawdę jest nie tak z obrazem, to sekstyl Księżyca do Plutona i bez względu na to, jak go pokroisz, poczujemy to w taki czy inny sposób. Wrażliwość prowadzi do złych wezwań do osądu, a dla trzech znaków zodiaku możemy po prostu wyrzucić ją z sądu w sferę frustracji, nieporozumień i czytania wszystkiego w niewłaściwy sposób.

Księżycowy sekstyl Pluton rządzi takimi rzeczami, jak „zejście na dno”, a tego dnia, 8 lipca 2023 r., nasze przygody na dnie mogą nas sprowadzić na dno. Co gorsza, dziś mamy dobre intencje. Nie próbujemy rozbierać rzeczy na części, aby wszystko zniszczyć. Chcemy odpowiedzi, ale wiesz, jak to działa: jeśli otworzysz Księgę Wiedzy, przygotuj się na jej odnalezienie. I tak dalej i tak dalej.

Wiedza sprawia, że ​​ten dzień wygląda na trudny, ponieważ wiedzy nie można ignorować. Oznacza to, że dla dzisiejszych trzech znaków zodiaku to, co znajdziemy, będzie czymś, czego wolelibyśmy nie wiedzieć. Zrani nas to, co zastaniemy 8 lipca, a jeśli nas to nie zrani, stracimy równowagę z powodu tej wiedzy. Sekstyl Księżyca do Plutona prowadzi nas w pułapki. Dowiadujemy się tego, co powinniśmy wiedzieć, a potem żałujemy, że okazaliśmy zainteresowanie.

Związane z: 3 znaki zodiaku mogą rozpaść się romantycznie 8 lipca, podczas Sekstylu Księżyca Plutona

Trzy znaki zodiaku będą chciały przeżyć ten dzień jeszcze raz lub mieć starcie, ale jak wiemy, życie to nie próba. Dostajesz to, co dostajesz i nie panikuj… a może tak? U niektórych alergie mogą wywołać przeziębienie. Dla innych może to być tak irytujące, że będziemy zamykać nasze drzwi. Cokolwiek się dzisiaj stanie, wiedz jedno: wzniesiesz się ponad to. To tylko wiedza. Prawidłowy?

READ  Beyoncé miała na sobie wspaniałe żółte body na pokazie Louis Vuitton

Trzy znaki zodiaku z przybliżonymi horoskopami na 8 lipca:

1. Rak

(21 czerwca – 22 lipca)

Twoim głównym zmartwieniem będzie dziś myśl, że ktoś w twoim życiu nie jest przez ciebie obciążony, co oznacza, że ​​czuje się obciążony czymś w swoim życiu i potrzebuje, abyś zdjął trochę presji, więc mówi ci wszystko. Jednak nie to musisz usłyszeć w dniu 8 lipca 2023 r., ponieważ masz sprawy do załatwienia i ponieważ osoba, z którą dzielisz ciężar, jest blisko Ciebie, czujesz teraz podwójny ciężar.

Chcesz być dla nich dobry i wspierać ich, ale podczas sekstylu Księżyca do Plutona odkryjesz, że nie masz energii na cudze problemy. To jednak nie zwalnia cię z tego, więc dzisiaj porozmawiamy o tym, jak pogodzić swoją umowę z umową kogoś innego. Wydaje się to bardzo niesprawiedliwe i nie podoba ci się to. cześć księżycowy sekstyl plutonie.

Powiązane: Najbardziej uczciwe (i najmniej) znaki zodiaku astrologii — ranking

2. Lew

(23 lipca – 22 sierpnia)

To, co rujnuje Twój dzisiejszy dzień, to fakt, że musisz coś zrobić, ale wydaje się, że potrzeby kogoś innego w Twoim życiu muszą być na pierwszym miejscu. Normalnie jesteś bardzo pomocną osobą. Jednak 8 lipca 2023 roku, podczas sekstylowego tranzytu Księżyca do Plutona, przekonasz się, że nie dość, że nie zrobisz tego, co zaplanowałeś, to jeszcze będziesz musiał wiele poświęcić, by pomóc tej drugiej osobie.

Zwykle znalazłbyś sposób na uniknięcie odpowiedzialności, ale dzisiaj wywierasz na sobie tak dużą presję, aby działać w imieniu tej drugiej osoby, że czujesz się jak w pułapce, uwięziony. To prawie za dużo. Dociera do ciebie, czyniąc cię nadmiernie wrażliwym i zdenerwowanym. Czujesz się trochę „za” źle, że nie możesz zrobić tego, co pierwotnie planowałeś, a sposób, w jaki zamierzasz to zrobić, jest taki, że skończysz wyglądając jak rozpieszczony bachor.

READ  Dee Snider odpowiada po zestrzeleniu przez SF Pride

Powiązane: 6 znaków zodiaku, które nienawidzą popełniać błędów i brać je do siebie

3. Strzelec

(22 listopada – 21 grudnia)

Starając się sprawić, by wszystko było wspaniałe, nieumyślnie powiesz najgorszą rzecz, jaką można sobie wyobrazić, i święty dym, czy będziesz tego żałować. To tak, jakby ten dzień, 8 lipca 2023 roku, został stworzony po to, abyś mógł włożyć stopę do buzi. Jako Strzelec jesteś już przyzwyczajony do wkładania stopy do ust, ale podczas sekstylu Księżyca do Plutona upewnisz się, że cała noga jest przyczepiona do uda.

Potem dzieje się tak, że czujesz się tak źle z powodu powiedzenia niewłaściwej rzeczy, że resztę dnia spędzisz na nazywaniu siebie „najgorszą osobą na świecie”. Możesz wziąć dziwactwo związane z sekstylem Księżyca do Plutona i zamienić go w osobistą imprezę litości. Po tym momencie możesz poczuć zimno, ale w środku będziesz kipiał z żalu i rozczarowania.

Powiązane: Ciemny Strzelec: złe i negatywne cechy Strzelca

Ruby Miranda wyjaśnia I Ching, Tarot, Runy i Astrologię. Udziela prywatnych odczytów i od ponad 20 lat pracuje jako lektor intuicyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *