Horrorowa gra wideo ożywa — różnorodność

Po pierwszym ogłoszeniu w 2015 roku, Five Nights at Freddy’s w końcu zaczyna odsuwać kurtynę. Universal udostępnił pierwszy zwiastun horroru Blumhouse, dając widzom pierwsze spojrzenie na to, jak przerażająca animacja ożywiła grę wideo typu survival horror.

Five Nights at Freddy’s bazuje na serii gier wideo stworzonej przez Scotta Cawthona, która wydała swoją pierwszą część w 2014 roku i szybko zyskała ogromną sławę. W różnych grach gracze mają za zadanie przetrwać atak wrogich animowanych postaci w nawiedzonej restauracji Freddy Fazbear’s Pizza, używając kamer bezpieczeństwa, świateł i drzwi, aby oczyścić teren.

Nowy zwiastun ujawnia, w jaki sposób mechanika gry została włączona do adaptacji, a w filmie występuje Josh Hutcherson jako nieszczęsny ochroniarz.

Cawthon po raz pierwszy zapowiedział adaptację filmową w 2015 roku, ku wielkiemu podekscytowaniu fanów. Ale stamtąd była to kamienista droga. Przejęcie Warner Bros dostał prawa, ale po dwóch latach milczenia Cawthon ogłosił, że projekt „wrócił do punktu wyjścia”. Po utracie szeregu reżyserów Jason Blum ogłosił, że w 2017 roku będzie adaptował projekt za pośrednictwem swojej firmy produkcyjnej Blumhouse.

Na początku tego roku Universal ogłosił, że „Five Nights at Freddy’s” zadebiutuje w serwisie streamingowym Peacock tego samego dnia, w którym miał premierę kinową, powtarzając strategię wydawniczą innych znaczących produkcji Blumhouse, takich jak „Halloween Kills” i „Halloween Kills”. Koniec „Halloween”

W reżyserowanym przez Emmę Tammy filmie „Five Nights at Freddy’s” występują także Elizabeth Lail, Pepper Rubio, Kat Conner Sterling, Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard, a także projekty i techniki animacji stworzone przez sklep z peletami Jima Hensona.

Obejrzyj zwiastun filmu poniżej.

READ  Taylor Russell dostaje widok VIP na imprezę Harry'ego Stylesa pośród plotek o randkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *