Instagram się zawiesił – The Verge

Jeśli masz teraz problemy z dostępem do Instagrama, nie jesteś sam. Raporty w Internecie (Downtidetector, Reddit) Zwróć uwagę na problemy z używaniem samych obrazów meta, wiele osób przegląda ekrany tak, jakby nie były zalogowane, po kilku pierwszych obrazach wiadomości, takich jak puste posty, nowe konto „Witamy na Instagramie” lub przestaje ładować kanały. Wiele Margines Pracownicy widzą podobne problemy podczas próby uzyskania dostępu do Instagrama.

Wydaje się, że do tej pory nie zauważył żadnych problemów z Instagrama, Facebooka lub ich firmy macierzystej. Wygląda na to, że awaria nie jest połączona z żadnym konkretnym obszarem, a inne usługi są nadal aktywne. Śledzenie zakłóceń sieci na blokach sieci Zauważyłem Problemy „przechwyconych” Instagrama mają miejsce na całym świecie, ale nigdzie nie wydaje się, aby była powszechną blokadą.

Przykładowe wiadomości o awarii na Instagramie
Obraz: Instagram

My też nic nie widzieliśmy Wiadomości o stanie braku aktywności na Instagramie Po pewnym czasie zaczęło się testowanie Ogromna awaria sieci Facebook w zeszłym roku Poinformuj użytkowników o wszelkich poważnych problemach technicznych mających wpływ na system operacyjny lub jego funkcje.

Będziemy w kontakcie z Instagramem i problemami z meta i zaktualizujemy ten post, gdy pojawi się więcej informacji.

READ  Los Angeles Rams RB Cam Akers z listy kontuzji innych niż piłka nożna; Zespół nie wróci w pośpiechu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.