Jamie Dimon z JP Morgan mówi, że Bitcoin ma teraz „wielki wzrost”

Bitcoin ostatni slajd Cyfrowa waluta pozostawiła znacznie poniżej uczciwej ceny, co teraz daje kryptowalutowi „ogromny wzrost”, powiedział JPMorgan Chase w notatce badawczej z tego tygodnia.

Bank powiedział, że Bitcoin jest niedowartościowany o 28% i ustalił cenę docelową monety będącej przedmiotem obrotu na Nieco ponad 29 600 Czwartkowe popołudnie, w cenie 38 000 dolarów według Znawca rynku. Bitcoin spadł poniżej 26 000 USD na początku tego miesiąca po raz pierwszy od grudnia 2020 r., podobnie jak na giełdach – w dużej mierze z powodu obaw o inflację.

„Korekcja rynku kryptowalut z zeszłego miesiąca wygląda bardziej jak kapitulacja w porównaniu ze styczniem/lutym zeszłego miesiąca i od tej pory widzimy ogólny wzrost na rynkach bitcoinów i kryptowalut” – napisał w środę strateg Nikolaos Panigertzoglou.

Pozytywne perspektywy dla JPMorgan Godne uwagi, ponieważ dyrektor generalny Jamie Dimon jest Wieloletni sceptyk wobec kryptowalut. Damon powiedział, że „myśli osobiście[s] ten bitcoin jest bezwartościowy”, choć przyznał, że wielu jego klientów ma inne odczucia.

„Nie jestem fanem bitcoina. Nie obchodzi mnie bitcoin. Nie jestem nim zainteresowany” Powiedział w zeszłym roku. „Z drugiej strony klienci są zainteresowani, a ja nie mówię klientom, co mają robić”.

Zeszłego lata, JPMorgan Zaczął dawać dostęp klientom zarządzającym majątkiem do sześciu funduszy kryptograficznych, aby dodać ekspozycję bitcoin do swoich portfeli. Dzieje się tak pomimo wcześniejszych komentarzy Dimona, że ​​bitcoin „nie ma wewnętrznej wartości” i że „regulatorzy się z tego wyniosą”.

W środę komisarz ds. papierów wartościowych i giełd Hester Pierce Powiedział CNBC Że Stany Zjednoczone „zrzuciły kulę regulacyjną” w odniesieniu do kryptowalut. Wezwała Kongres do wyjaśnienia roli regulacyjnej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, aby jej agencja mogła w przyszłości podejmować bardziej proaktywne kroki przeciwko oszustwom kryptowalutowym.

READ  Starlight, Star Bright: Coca-Cola oferuje jedyny w swoim rodzaju smak inspirowany kosmosem

„Nie pozwalamy, aby innowacje rozwijały się i eksperymentowały w zdrowy sposób, a ta porażka pociąga za sobą daleko idące konsekwencje” – powiedział Pearce.

Otwórz konto teraz: Bądź mądrzejszy w swoich finansach i karierze dzięki naszemu cotygodniowemu biuletynowi

nie przegap: Dlaczego Kevin O’Leary mówi, że każdy nastolatek powinien zainwestować część swojego dochodu z pracy wakacyjnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.