iPhone 14 Pro ma nowy ultraszeroki czujnik z większymi pikselami

Apple w końcu ujawni nową generację iPhone’a w przyszłym tygodniu, 7 września. Według plotek, modele iPhone’a 14 Pro mają mieć również nowy ekran i ulepszone aparaty. Analityk Ming-Chi Kuo poinformował, że tegoroczne modele iPhone’a z wyższej półki będą wyposażone w nowy ultraszerokokątny obiektyw z większymi pikselami.

ko wspomniał o Świergot Że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą wyposażone w nowy ultraszerokokątny obiektyw z większą matrycą, co powinno skutkować również większymi pikselami. Posiadanie czujnika z większymi pikselami umożliwia robienie zdjęć z większą ilością światła i mniejszym szumem bez sztuczek związanych z przetwarzaniem końcowym, co jest świetne w sytuacjach słabego oświetlenia.

Obecnie iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są wyposażone w ultraszerokokątny obiektyw 12 MP z pikselami 1,0 µm (µm). Analityk przewiduje, że ultraszerokokątny obiektyw w tegorocznych modelach Pro będzie miał piksele 1,4 mikrona. Jednak nowe komponenty są nawet o 70% droższe niż istniejące komponenty.

Również według KOSony, Minebea, VCM, Largan i LG Innotek będą odpowiedzialne za dostarczenie ultraszerokokątnych komponentów aparatu do nowego iPhone’a 14 Pro.

Więcej ulepszeń aparatu pojawi się w iPhone 14 Pro

Poprzednie doniesienia ujawniły, że ultraszerokokątny obiektyw nie jest jedynym, który został ulepszony w iPhone’ie 14 Pro. Oczekuje się, że pojawią się nowe modele Nowy wyświetlacz 48MP Obiektyw zdolny do nagrywania filmów 8K. Tymczasem przednia kamera będzie większy F/1,9 czujnik przysłony z autofokusemco zapewni również lepsze obrazy w warunkach słabego oświetlenia.

Niestety tego samego nie można powiedzieć o modelach podstawowych w ofercie iPhone’a 14. Oprócz zachowania tego samego projektu, co iPhone 13, droższy iPhone 14 będzie miał aparaty podobne do swojego poprzednika i nieco ulepszony układ A15 Bionic z większą ilością pamięci RAM i procesorem Lepsza grafika.

Największym ulepszeniem iPhone’a w tym roku będzie dodanie nowego 6,7-calowego modelu, który zastąpi iPhone’a mini.

READ  Vivo X Fold ma czytnik linii papilarnych na obu ekranach

W przypadku iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro oba urządzenia otrzymają bardziej znaczące ulepszenia dzięki większym bateriom, nowym zawsze włączonym wyświetlaczowi i przednim aparatowi w kształcie pigułki zamiast tradycyjnego wycięcia. Analitycy uważają, że Linia iPhone’ów 14 Pro będzie droższa obecnych modeli.

Apple zorganizuje kolejne specjalne wydarzenie w środę, 7 września. Jak zwykle, 9to5Mac Będzie miał pełne pokrycie w trakcie i po imprezie.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.